مرد در تصادف می میرد در حالی که اسکورت, کلرادو, کهنه سرباز جنگ جهانی دوم بدن

گوو COUNTY, Kansas — سوار موتور سیکلت بود که در پشتیبانی از جنگ جهانی دوم کهنه درگذشت و پس از او از دست داده کنترل موتور سیکلت خود را در کانزاس غربی و دوم تصادف مرگبار اتفاق افتاد دقیقه بعد هنگامی که یک اتومبیل سقوط کرد یک firetruck در پاسخ به اولین تصادف.

کانزاس گشت بزرگراه گفت: موتور سیکلت تصادف رخ داده در بزرگراه بین ایالتی 70 در گوو شهرستان در مدت کوتاهی پس از 7 p. m. روز شنبه.

که راننده موتور سیکلت بود که یک عضو از Patriot گارد سواران گروه کنترل از دست داده و گذاشته موتور سیکلت پایین. سپس 2014 دوج گراند کاروان بود که زیر موتور سیکلت زده سوار در حال عبور خط. که راننده موتور سیکلت بود, شناخته شده به عنوان Lennie ریدل, 65, Colby.

چند دقیقه بعد یک 2011 هوندا سقوط به پشت یک پارک firetruck نه چندان دور از موتور سیکلت تصادف. هوندا Accord رانده شد Cal Silvrants, 81, از ویرجینیا که فوت در صحنه تصادف.

این موتور سیکلت سوار که فوت شد بخشی از یک گروه اسکورت تابوت از جنگ جهانی دوم veteran دونالد Stratton از کلرادو اسپرینگز کلرادو به قرمز, ابر, Nebraska. قبل از مرگ او Stratton یکی از سه زندگی خدمه اعضای USS آریزونا که جان سالم به در برد حمله ژاپن در پرل هاربر. او 97.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>