مرد به اتهام خرابکاری Tri-County Health Department دفاتر

یک مرد متهم به خرابکاری در این سه شهرستان در بخش بهداشت و درمان دفاتر چندین بار گفته با ارسال پیام های تهدید در Facebook به کارکنان گفت: نقاشی های دیواری و پنجره ها شکسته شد فقط آغاز حملات خود را مگر اینکه این شهرستان بازگشایی شد, کسب و کار توقیف توسط coronavirus بیماری همه گیر.

دانیل جیمز Pesch, 36, به نظر می رسد در Arapahoe دادگاه شهرستان صبح روز چهارشنبه که در آن او به اتهام جرم جنایی فساد در ارتباط با خرابکاری در دفاتر. او دستگیر شد و در 8:15 بعد از ظهر دوشنبه توسط شفق افسران پلیس که خال خال مشکوک قدم زدن در پارکینگ ساختمان در 15192 E. Hampden Ave. با توجه به یک شفق قطبی اداره پلیس بازداشت استشهاد.

Pesch مشکوک است و باعث حدود 5.000 دلار خسارت در بخش بهداشت ادارات که در آن ویندوز به شکست و ویندوز مخدوش شد با ناسزا رنگ و لعاب پیام در اسپری رنگ با توجه به استشهاد. ساختمان آسیب دیده بود در شش نوبت در آوریل و مه استشهاد گفت.

شفق قطبی PD

دانیل جیمز Pesch

Pesch گفته ارسال پیام در Facebook به Tri-County سلامت که شامل: “امیدواریم که شما لذت بردن از قرار دادن کسب و کارهای کوچک در زیر. لذت بردن از خود را شکسته ویندوز (expletive)” این پیام اشاره دارد به Pesch نارضایتی با ماندن در خانه و دستورالعمل های صادر شده توسط مقامات بهداشتی به دلیل رمان coronavirus با توجه به استشهاد. Pesch گفته با ارسال پیام های متعدد لاف زدن در مورد آسیب و تهدید بیشتر و او را شخصی Facebook حساب برای انجام این کار استشهاد گفت.

یک پیام با توجه به استشهاد گفت: “پلیس نمی تواند ارسال شده در ساختمان خود هر شب. من به شما (expletive) همه شما.”

Pesch دستگیر شد و چندین بار در دنور در سال 2019 برای شبیه تخریب اموال حوادث از جمله پنجره های شکسته در Auraria پردیس.

Pesch باند راه اندازی شد در $5,000, با توجه به, Arapahoe, شهرستان, دفتر دادستان منطقه. یک جلسه مقدماتی است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 23.

در سال 2017 Pesch دستگیر شد در ارتباط با 2010 قتل یک Elbert County, معلم مدرسه, رندی ویلسون که داشت خفه به مرگ در یک کنترل از راه دور زمینه. اتهام قتل در برابر Pesch اخراج شد و پس از اعتراف شد نادرست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de