مرد که گفته می شود به سرقت برده و سپس سقوط یک انگلوود ماشین پلیس

یک زن 27 ساله مرد به اتهام سرقت یک انگلوود ماشین گشت پلیس سهشنبه شب و پس از آن گریخت با سرعت بالا قبل از توفنده خودرو, پلیس گفت:.

پس از سقوط افسران پلیس در زمان دیوید Cassuto به بازداشت او پس از سعی به فرار با پای پیاده به گفته یک شنبه انگلوود پلیس انتشار اخبار.

انگلوود افسران پلیس نامیده می شدند در حدود 7:45 p. m. به یک نظامی مازاد فروشگاه در 3524 S. برادوی در یک گزارش از یک اختلال.

هنگامی که آنها وارد پلیس صحبت با Cassuto که درخواست خدمات بهداشت روان. آنها به او “حسن نیت ارائه میدهد سوار” به سانتافه خانه بهداشت روانی بحران تسهیلات در 6509 S. سانتافه دکتر در لیتلتون با توجه به انتشار اخبار.

“هنگامی که حمل و نقل افسر وارد Cassuto تغییر ذهن خود و تصمیم گرفت او دیگر مورد نیاز خدمات بهداشت روان” انتشار اخبار گفت.

چون پلیس نمی بینم هر گونه شواهد ضمانت غیر ارادی سلامت روان نگه ماموران به او یک سوار به منطقه جنوب فدرال بلوار و غرب ییل خیابان آزادی گفت.

زمانی که پلیس متوقف شده مشخص شده ماشین گشت Cassuto گفته می شود به دست آورد کنترل وسیله نقلیه و سوار عازم شمال در جنوب فدرال بلوار در نرخ بالای سرعت انگلوود پلیس در انتشار اخبار گفت. انتشار اخبار را توضیح نمی دهد چگونه او موفق به ماشین.

با استفاده از موقعیت یابی جهانی نرم افزار dispatchers مشخص محل سرقت خودروی پلیس. مأموران اجرای قانون از سازمان های مختلف کمک جستجو برای انتشار گفت.

پس از طولانی جستجو Cassuto گفته سقوط خودرو در نزدیکی جنوب زوریخ دادگاه و غرب وارن خیابان و فرار کرد و در انتشار اخبار گفت.

پلیس در زمان Cassuto به بازداشت یک زمان کوتاه بعد از آن در 2400 بلوک جنوبی شرمن بلوار آزادی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im