Mamata بانرجی رایگان ارائه می دهد جیره در بنگال تا ژوئن 2021 به عنوان ساعت مودی اعلام کرد تمدید طرح تا نوامبر سال 2020

با یک چشم و در مجمع انتخابات سال آینده, West Bengal وزیر Mamata نوری روز سه شنبه اعلام کرد یک فرمت از جیره غذایی برای فقیر تا ژوئن 2021.

او اعلام شد در عرض یک ساعت از نخست وزیر نارندرا آدرس به ملت است که در آن او اعلام کرد گسترش Pradhan Mantri Garib Kalyan آنا Yojana این طرح به رایگان ارائه جیره به فقرا در طول COVID-19 گیر تا پایان ماه نوامبر.

مجمع انتخابات در بنگال است که به احتمال زیاد برگزار می شود در آوریل-مه 2021 و بانرجی را Trinamool کنگره مواجه است با یک چالش قوی از مودی BJP.

دقیقه پس از مودی اعلام رایگان جیره طرح بانرجی گفت: “من گسترش رایگان جیره غذایی برای فقیر تا ژوئن 2021.”

وزیر گفت که تنها 60 درصد مردم در بنگال مرکزی دریافت جیره و کیفیت foodgrains در این حالت بهتر است که از مرکز.

صحبت کردن در مستند تسهیلات, بانرجی گفت: دولت با ارائه تسهیلات خارج مهار مناطق تحت باز کردن 2.0 دستورالعمل و اضافه کرد که او خواسته است پلیس برای تحمیل مستند به شدت در مهار مناطق.

“پس از شب مقررات منع رفت و آمد از ساعت 10 تا 5 بعد از ظهر, 5:30 am-8:30 am پیاده روی صبح خواهد شد مجاز است. این ماسک را فرسوده و اجتماعی فاصله حفظ شود,” او گفت:.

بانرجی گفت: دولت رئیس, منشی, نوشته شده است, دو نامه یکی به هیئت مدیره راه آهن و دیگری برای حمل و نقل هوایی عمران وزارت – برای از سرگیری مترو راه آهن و خدمات به حالت تعلیق پروازهای داخلی از شهرهای دهلی نو و بمبئی که در آن تعداد زیادی از COVID-19 موارد گزارش شده است.

“امروز دبیر کل اتحاد نامه های نوشته شده به خانه مرکزی مورد نقد و مترو و پرواز خدمات. مانند پروازهای بین المللی متوقف شده است تا 15 ژوئیه ما درخواست محدودیت پروازهای داخلی از نقاط مهم و شروع به مترو برای افراد درگیر در خدمات ضروري” بانرجی گفت.

او همچنین اعلام کرد افتتاح Changrabadha مرز در Coochbehar بین هند و بنگلادش را برای تجارت است.

در طوفان Ambhan بازسازی تلاش های وزیر گفت یک جلسه سه حزب نامیده شده است برای بدترین ضربه Sunderbans.

او همچنین اعلام کرد که تصمیم به از سرگیری خدمات اتوبوس در دولت حتی از خصوصی بازیکنان بی میلی نشان می دهد.

“ما باید یک تصمیم اگر اتوبوس های خصوصی نمی ضربه خیابان با وجود دولت تلاش های دولت برای رسیدن به انجمن ارائه 15,000 تومان کمک های مالی برای هر ماه اگر آنها نمی رفت و آمد فردا, ما به دست آوردن اتوبوس های خصوصی است. ما را به عمل به عنوان در مدیریت بحران عمل می کنند و یک دولت راننده را بیش از. اگر اتوبوس ها نمی رفت و آمد و سپس توسط ژوئیه 3 قانون را البته خود را به عنوان هر ان دی ام ای و ما را از به دست آوردن اتوبوس های خصوصی و اجرای آنها,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de