Malika حق و O. T پیدایش یک نوزاد پسر


Illustration for article titled Malika Haqq and O.T Genesis Have a Baby Boy

عکس: نیلسون بارنارد (گتی ایماژ به صورت روزانه ردیف جلو)

پس آه از آن شده است کاملا یک هفته آره ؟ در پنج روز گذشته را دیده اند زندگی آمریکایی به طور کامل طرح میتوانست. آن را احساس می کند مانند این خبر فقط یک مجموعه از توقف هرج و مرج به دلیل, خوب جهان است که یک مجموعه از توقف هرج و مرج در این لحظه. بنابراین من به اخبار مثبت در هر نقطه من می توانید آن را پیدا کنید.

سی ان ان گزارش داد که Khloe Khardashian بهترین دوست و مهمتر از همه یکی از ستاره از ATL, Malika حق داده است تولد اولین فرزند او با رپ O. T Genasis. نوزاد پسر به نام آس متولد شد و در روز شنبه, مارس 14 با توجه به پست ها در هر دو حق است و um Genasis منnstagram حساب.

تبلیغات

حق و Genasis بود و پر سر و صدا ارتباط است. دو شکست در ژوئن سال گذشته قبل از حق اعلام کرد که او باردار بود زیر سپتامبر. این دو هنوز از هم جدا شده اما تصمیم گرفته اند به همکاری پدر و مادر کودک است.

حق ستاره دار در آسمان بالا و ATL در اوایل 2000s. هر دو touchstones از اواسط aughts سینما و من به مبارزه با هر کسی که تلاش می کند به من بگویید در غیر این صورت. در زمان او شناخته شده تبدیل شده است بیشتر به عنوان یک تاثیر گذار و واقعی ستاره اغلب ظاهر می شود در Keeping Up with the Kardashians و یکی از آن کوتاه اسپین-آف داش عروسک. نشان می دهد من به معنای واقعی کلمه فقط یاد گرفته وجود پنج دقیقه پیش. Genasis یک رپر شناخته شده برای بازدید “CoCo” و “قطع آن است.”

در حالی که آن را قطعا یک هرج و مرج زمان تولد یک کودک است که همیشه چیزی است که ارزش جشن. تبریک به هر دو آنها است. 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im