مالدیو مجلس می رود آنلاین; اول قوه مقننه در جهان برای رفتن مجازی

مالدیو مجلس نقل مکان کرد و در آن جلسه حاضر خواهد شد و جلسه از طریق ویدئو کنفرانس از هم اکنون تا سفارشات بیشتر در این زمینه است. این تمرینات انجام شد در روز شنبه که در آن مجلس, محمد نشید شرکت کردند. واقعی جلسات شروع خواهد شد از دوشنبه ادامه خواهد داد و تا زمانی که اورژانس بهداشت برداشته شده است.

رئیس مالدیو مجلس محمد نشید در حالی که صحبت کردن Zee رسانه ها از مرد گفت: “یک چهارم از بشریت تحت عملا در حبس خانگی و یا نوعی دیگر از انزوا از جمله بی شماری از قانونگذاران. اما جهان پارلمان نمی تواند فقط متوقف به نمایندگی از مردم خود را در طول این بحران است. نهادهای دموکراسی باید همچنان به تابع. این Maldivian مجلس را در جلسه حاضر و تمام کار خود را ادامه خواهد داد آزادانه.”

سخنران توضیح داد که “بحران را تغییر نظم جهانی; چگونه زندگی می کنیم و چگونه ما تولید و مصرف کالا و خدمات” و در کشور “همواره موفق به غلبه بر چالش های, مهم نیست چقدر بزرگ است.” نشید اضافه شده است که او با اعتماد به نفس است این واقعیت است که مالدیو ظهور خواهد کرد از این بحران و رونق یک بار دیگر.”

مدیر ارتباطات و رسانه از مالدیو مجلس حسن Ziyau شفافی در مورد این مسئله “با وجود اعضای مجلس نه حضور فیزیکی در مجلس اتاق کار مجلس را در ادامه به صورت عادی با مجلس توابع, مانند, رای, بحث ها و جلسات کمیته در نظر گرفتن محل آنلاین.”

جهان تغییر است و آینده را برای جلسات اتفاق می افتد تقریبا. هفته گذشته رهبران 20 اقتصاد — G20 – ملاقات عملا و در مورد یک استراتژی مشترک برای ملاقات با بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر شیوع یک بحران است که در حال گسترش مانند آتش سوزی در سراسر جهان است.

نخست وزیر نارندرا مودی بیش از حد شده است در جلسه با نمایندگان بخش های مختلف مانند داروسازی, رسانه ها و دیگران از طریق ویدئو کنفرانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de