شناخته شده برای, زیبایی, Malaika Arora اسیر ماهیت Jaisalmer در آخرین پست. او sunkissed عکس زیبایی عکس توسط دوست خوب و فیلمساز Karan Johar.

در این عکس به اشتراک گذاشته شده توسط Malaika او دیده می شود پوشیدن Rara Avis توسط شخصی Verma. او می پوشد یک چند رنگ بالا و دامن. او عینک یک پیشانی بند بر سر او ترک موهایش ژولیده. پوشیدن پاشنه, چکمه, Malaika دستگیر شد در حالی که در حال اجرا پایین پله ها.

“Frolicking در آفتاب …… این عشق @raraavisbysonalverma pic @karanjohar #jaisalmer” نوشت Malaika در کنار پست. برای uninitiated, Karan Johar اخیرا در Jaisalmer به ساقه برای آینده خود کارگردان فیلم ‘تخت’.

در اینجا این پست:

Karan Johar و Malaika Arora شده اند دوستان واقعا برای برخی از زمان. حزب حیوانات معمولا دیده مهمانی با هم. Malaika اتفاق می افتد به BFFs با کارینا کاپور خان که دوستان زیادی با Karan Johar. برای uninitiated کارینا یکی از سرب بازیگران در ‘تخت’. ستاره فیلم Ranveer Singh, Alia Bhatt, ویکی Kaushal, Bhumi Pednekar, Janhvi کاپور و آنیل کاپور بیش از حد. از سوی دیگر Malaika گذشته دیده می شد در شماره های ویژه در Vishal Bhardwaj را ‘Pataakhaa’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im