ساخت یک کارآفرین Nitin Pandey, ذهن پشت Insta گروه

ساخت یک کارآفرین Nitin Pandey, ذهن پشت Insta گروه – سبک زندگی

به روز شده: May 03, 2020, 18:39 IST | همکاری محتوا | بمبئی

از طریق دانش و بینش Pandey قادر به گسترش حضور این شرکت در هر دو آنلاین و آفلاین کانال

Pandey's first stint in the insurance sector was in 2007 when joined ICICI Lombard along with his friend

Pandey اول از روی لئامت دادن در بخش بیمه در سال 2007 بود که پیوست ICICI Lombard همراه با دوست خود

12 سال پیش بخش بیمه تنها ساخته شده از چند شرکت های خصوصی بزرگ. این زمانی است که یک جوان و پویا Nitin Pandey forayed به صنعت با امید انقلابی بیمه broking توسط بیمه در دسترس برای هر هندی.

متولد در Chichara یک روستای کوچک در قلب اوتار پرادش آقای Pandey بزرگ بود آرمان از سن بسیار جوان است. زمانی که او یک نوجوان بود او با خانواده اش به لکنو که دنبال تحصیلات خود را در سنت ان را بعد اینتر کالج. آقای Pandey می خواستم برای پیدا کردن یک شغل او پس از اتمام تحصیلات عالی خود را. آقای Pandey, پدر, اما, نمی خواهم او را به یک کار کوچک. آقای Pandey تا به حال به یک تصمیم دشوار اما او در نهایت متقاعد پدرش شد و اولین فرد در خانواده اش را به یک کار در یک شرکت خصوصی.

اول خود را از روی لئامت دادن در بخش بیمه در سال 2007 بود که پیوست ICICI Lombard همراه با دوست خود به عنوان یک افسر فروش. او همچنین به طور همزمان به دنبال او لیسانس کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه اللهآباد (هند) در آن زمان است. با فوق العاده, درایو, او قادر به رسیدن به هر دو حرفه ای و آموزشی تعالی. در طول زمان خود را در ICICI Lombard او آموخته زیادی در مورد بخش بیمه و honed فروش و توسعه کسب و کار مهارت های خود را. در سال 2008 او مجبور به ترک این شرکت با توجه به برخی دلایل شخصی.

آقای Pandey سپس مشغول به کار با یک زن و شوهر از عمده بیمه broking شرکت ها و گسترش نمونه کارها خود را. چند سال بعد پس از پوسته پوسته شدن نردبان شرکت ها از طریق کار سخت و فداکاری آقای Pandey ترویج شد به نقش رئیس خرده فروشی شرکت ها و کسب و کار آنلاین عمودی در قبلی سازمان و انتقال به بمبئی. در قبلی سازمان همراه با تیم خود از افراد بسیار با انگیزه او قادر به راه اندازی یک قوی شبکه های آنلاین برای بیمه broking. او همچنین ابزاری در راه اندازی گسترده آفلاین کانال و به این دلیل او اغلب سفر بین لکنو و بمبئی.

در سال 2017, آقای Pandey در بمبئی در طول یکی از جلسات کسب و کار او موفق به دریافت یک پیشنهاد برای تبدیل شدن به یکی از سهامداران در بیمه broking, راه اندازی, برای خرده فروشی و بیمه جمع آوری پلت فرم. او تا زمان و فرصت و خواست تیم خود را در انجمن اولیا و مربیان پیوستن به او را در این سرمایه گذاری. از طریق دانش و بینش آقای Pandey قادر به گسترش حضور این شرکت در هر دو آنلاین و آفلاین کانال. او ابزاری در موفقیت این شرکت در دستیابی به یک ناخالص حق بیمه بیش از 140 کرور در 15 ماه اول عملیات. این شرکت به زودی تبدیل به یکی از پیشرو آنلاین و آفلاین خرده فروشی بیمه aggregators با حضور خود در بیش از 15 متحده و 25 شهرستانها متفاوت است. اما در سال 2019 آقای Pandey تا به حال به بخشی از راه را با این شرکت با توجه به برخی تفاوتهای فردی با مدیریت.

آقای Pandey درایو برای رسیدن به رویای خود را از ایجاد یک پان هند بیمه جمع آوری پلت فرم هنوز زنده بود. در ماه جولای سال 2019 آقای Pandey خریداری Instapolicy غیر عملیاتی شرکت بین رفته در زمان. او با موفقیت دوباره راه اندازی شد این شرکت در ماه اکتبر 2019 با کمک تیم بود که او را پشتیبانی می کند حق خود را از روز قبل. در Instapolicy آقای Pandey نادیده گرفته هر جنبه ای از عملیات و کار با انعطاف پذیری حیرت انگیز را Instapolicy یکی از بازیکنان اصلی در آن بخش. او ایجاد یک برنامه جامع و پلت فرم کاربر پسند برای تقویت Instapolicy را کسب و کار آنلاین در حالی که همچنین راه اندازی آفلاین شبکه POSP را در سراسر عمده متحده به ارائه گسترده آفلاین کمک. Instapolicy با آقای Pandey در آن راس به عنوان رئیس قادر به رسیدن به یک ناخالص بیمه بیش از 60 کرور در 6 ماه اول عملیات. Instapolicy در حال حاضر یک تیم از بیش از 100 نفر با شاخه در بیش از 8 دولت سرمایه و عملیاتی در بیش از 800 شهرستانها از طریق آن POSP شبکه.

برای سال 2020 آقای Pandey در حال حاضر مشغول کار بر روی یک زن و شوهر از پروژه های جدید در BFSI بخش. او راه اندازی Insta باله آنلاین جمع آوری پلت فرم ارائه خدمات مالی مانند PMS اوراق قرضه و اوراق قرضه وام جرعه و…. در ماه فوریه سال 2020 است. او به زودی با راه اندازی Insta Info Tech که تمرکز بر روی B2B عملیات و فرصتی برای کارآفرینان برای ایجاد خود کارگزاری بیمه پلت فرم با ارائه خدمات مانند enterprise risk management (ERM), خرده فروشی, نرم افزار کارگزاری و غیره.

آقای Pandey همچنین قصد دارد به گسترش Insta گروه نمونه کارها به بخشهای دیگر نیز در آینده و ما مطمئنا می توان گفت که کارآفرینی درایو نمی خواهید به توقف هر زمان به زودی. به دانستن بیشتر در مورد آقای Pandey باور نکردنی, شرکت, سفر, شما می توانید با اتصال در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net