یک سفر هنری کیت برای زنده ماندن بعدی خود را با هواپیما با بچه ها


من بوده ام به دنبال راه های بیشتر برای سرگرم کردن من 4 سال در هواپیما خارج از iPad. الهام گرفته شده توسط خود معلم مهد کودک, من ساخته شده یک سفر هنری کیت را با ما در سفر اخیر. آن را فوق العاده آسان و ارزان برای قرار دادن با هم و آن را مفید نه تنها برای پرواز, بلکه در هیچ خرابی و حتی برای شرایط اضطراری. در اینجا آنچه رفت در معدن. صدای سنج ایجاد کردن در با آنچه شما می باشد.


پست-منt یادداشت

گرافیک: گیب کری

تبلیغات

من هنوز هم به یاد داشته باشید این پرواز که دیگر خانواده با بچه های جوان نشسته در پشت سر ما. مسلح با پست-منt, یادداشت ها, کودک شروع به تند روی آنها و عبور آنها را از طریق صندلی به بچه های من. معدن در پاسخ به خود جلب کرد یک تصویر در آن و بازگشت آن را به آنها. این عقب و جلو سرگرم هر دو مجموعه از بچه ها واقعا برای برخی از زمان. حتی اگر بچه های خود را نمی پیدا کردن دوستان جدید در پرواز (و یا شما گیر با کسی مثل این , حرکت تند و سریع) آن را سرگرم کننده را به منظور جلب در Post-It یادداشت و تزئین صندلی خود را با آنها به خصوص اگر شما یک رنگین کمان مجموعه. به علاوه آنها می تواند در مفید آمده است برای بقیه سفر برای استفاده از reminders در اتاق هتل خود را به عنوان یک نشانه و غیره.

بچه قیچی

گرافیک: گیب کری

من 4 سال است با وسواس برش کاغذ اشکال همین دلیل است که ما آنها را بسته بندی شده اما قیچی نیز مفید است برای باز کردن مشکل بسته بندی و قطع کردن برچسب ها. من نگران بود که ما را قیچی خواهد بود پرچم در امنیت, اما ما بچه قیچی شبیه به این Westcott آنهایی کهساخته شده آن را از طریق بدون سوال پرسید. (بچه قیچی آن را به عنوان معلوم باشه هر TSA).

مارکر یا مداد رنگی

گرافیک: گیب کری

تبلیغات

هنر کیت کامل نیست بدون چیزی به رنگ با. من تصمیم گرفتند برای یک مجموعه ساده از نشانگر مانند این Crayola 8-بسته نازک قابل شستشو نشانگر. کسانی که رایگان مداد رنگی شما در رستوران با بچه ها منو ؟ آنها می توانند در هنر کیت بیش از حد.

کاغذ

تبلیغات

من جمع یک دفترچه یادداشت است که من در حال حاضر به هنر کیت شبیه به این 5 x 8 اینچ نوشتن پد از AmazonBasics اما شما واقعا می توانید هر گونه استفاده از نوت بوک شما در حال حاضر خود. برای بچه های بزرگتر در نظر گرفتن برخی از کاغذ اوریگامیو شاید یک راهنمای مثل این مبتدی کیت, هری پاتر, اریگامی, یا جنگ های ستاره اوریگامی.

نوار

تبلیغات

Gیک رول نوار—به خصوص رول واشی نوار با یک بازی سرگرم کننده طراحیمی افزاید پیچ و تاب و سرگرم کننده را به هنر خود کیت اجازه می دهد بچه ها به نوار ورق کاغذ با هم و ساده آموزش تزئین هنر خود را و یا مجله و یا ایجاد برخی از دیگر شاهکار است. منt نیز می آید در ثانیهاندی برای شرایط اضطراری. من مانند حیوانات سرگرم کننده طرح در این آلوها واشی نوار مجموعهو یا یک ابرقهرمان-وسواس در بچه ها ممکن است مانند این Marvel Avengers نوار مجموعه. اگر بچه خود را دوست دارد به فشار ماشین یا قطار در اطراف شما همچنین می توانید انتخاب برای نوار است که به نظر می رسد مانند ریل قطار و یا در جاده ها.

برچسب

تبلیغات

این یکی است که تا به بچه های خود را. معدن حیوانات را دوست دارد مانند این مجموعه از مزرعه حیوانات پوستر و این مجموعه ای از حیوانات از جهان stickers. پف برچسب مانند این حیوانات 3D stickers نیز آسان برای کوچک دست به پوست و حذف.

کیسه

تبلیغات

نگه داشتن همه چیز با هم در یک کیسه. من یک روشن organizer کیف از تام Bihnکه من دوست دارم چون من به راحتی می توانید ببینید که چه در داخل.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>