عمده فاجعه جلوگیری کرد که نیروهای امنیتی نقطه بمب در بزرگراه در جامو و کشمیر را Baramulla

عمده فاجعه جلوگیری شد که یک دستگاه منفجره دست ساز (بمب) بازیافت شد توسط یک جاده باز, پارتی, بین Tragpora و Ladoora همراه NH 701A در شمال کشمیر را Baramullah منطقه در روز سه شنبه.

بمب بود و بعد خنثی با موفقیت توسط تیم خنثی سازی بمب در نزدیکی باغ.

در یک بیانیه مشترک نیروهای امنیتی گفت: “اوایل صبح امروز در حدود 0650 ساعت بمب تشخیص داده شد توسط یک مشترک حزب از 32 RR و 40 میلیارد BSF در طول جاده باز. محل بمب بين Tragpora و Ladoora همراه NH 701A.

Sopore پلیس بلافاصله متوقف حرکت تمام وسایل نقلیه در طول بزرگراه و ترافیک منحرف شد به راه های دیگر و کل منطقه که در آن مواد منفجره کاشته شده بود مهر و موم شده بود و جستجوهای راه اندازی شد.

“مشترک جستجو احزاب 32 RR 40 میلیارد BSF, 92 Bn CRPF و SOG بودند بلافاصله با عجله به پاکسازی باغ در اطراف شهر غزنی منطقه است. تیم خنثی سازی بمب نامیده می شد در نقطه ای برای خنثی کردن مواد منفجره” در بیانیه ای گفت.

در صبح, مشترک, جاده باز, پارتی (ROP) از 32 RR و BSF متوجه بمب پیچیده شده در نوار سبز و یک تایمر بسته بندی شده در داخل یک گونی کیسه در بوته در نزدیکی بزرگراه ها است. تایید شد از طریق معدن آشکارسازهای و معتاد به انفیه سگ که کیسه های حاوی مواد منفجره قبل از بمب اختیار تیم ملی نامیده می شد آن را از بین ببرد.

“بمب بود با موفقیت نابود 10 AM. بی امان سلطه در منطقه و بالا بودن سطح هوشیاری نیروهای امنیتی مانع از هر گونه حادثه نامطلوب در طول NH” نیروهای امنیتی گفت.

SSP Sopore گفت: “این یک موضوع تحقیق است که چه نوع از مواد منفجره وجود دارد و FSL تیم را جمع آوری نمونه ها پس از این گزارش خواهد آمد حقایق شناخته خواهد شد.”

این بزرگراه ملی سرینگر-Baramullah – Kupwara که متصل Kupwara این منطقه مرزی کشمیر به بقیه ولی اغلب شاهد حرکت نیروهای امنیتی. اگر بمب بود نه شناسایی شده در آن می تواند تبدیل به یک تراژدی بزرگ.

این دومین تلاش از تروریست در دو هفته گذشته به هدف قرار دادن نیروهای امنیتی. قبل از آن در مارس 28, تروریست ها کاشته بود یک ماشین عهده بمب در Rajpora منطقه پولوما. این حمله خنثی شد و مواد منفجره مملو از ماشین بود و آرامش در منطقه جدا شده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de