عمده اقدامات امداد مصوب برای بخش برق در میان مستند بیش از COVID-19

در چنین یک ساعت از بحران زمانی که ملت در حال حاضر تحت 21-day مستند دوره بخش برق در حال کار 24*7 به اطمینان حاصل شود که خانه ها و دیگر موسسات به درستی کار میکنه.

“حدود 70 درصد از تولید برق است که از مبتنی بر زغال سنگ نیروگاه. به منظور حفظ تداوم عرضه زغال سنگ زغال سنگ داخلی شرکت ها و حمل و نقل توسط راه آهن این وزارتخانه با وزارتخانه های راه آهن و زغال سنگ” آزادی مطبوعات اعلام کرد.

اما قدرت بخش است به شدت ضربه ناشی از این مستند به عنوان مصرف کنندگان قادر به پرداخت غرامت به شرکت های توزیع (Discoms) و در نتیجه شرکت های توزیع نمی توانید پرداخت های تولید و انتقال این تحت تاثیر نقدینگی موقعیت Discoms.

با در نظر گرفتن این مشکل R. K. Singh, اتحادیه وزیر از قدرت پیشنهاد کرده است که برخی از اقدامات امداد برای بخش برق:

  • حزب کمونیست شوروی نسل / انتقال شرکت ها ادامه خواهد داد عرضه/ انتقال برق حتی به Discoms که بزرگ غرامت برجسته به نسل / انتقال در شرکت.
  • در حال حاضر اورژانس وجود خواهد داشت بدون انقطاع از عرضه به هر DISCOM.
  • تا 30 ژوئن 2020 پرداخت مکانیزم های امنیتی برای نگهداری توسط شرکت های توزیع با شرکت های تولید برای اعزام از قدرت باید کاهش پنجاه درصد است.
  • جهت صادر شده است به مرکزی برق کمیسیون تنظیم مقررات به ارائه یک توقف سه ماه به Discoms برای پرداخت به شرکت های تولید و انتقال است.
  • مجوز و نه به لوی کیفری نرخ پرداخت در اواخر اضافه کردن. دولت های ایالتی در حال درخواست برای موضوع مشابه جهت به دولت برق کمیسیون تنظیم مقررات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im