اصلی کلی در سطح مذاکرات بین هند و چین در Galwan ولی بی نتیجه باقی می ماند: گزارش

مذاکرات بین ژنرال بزرگ از هند و چین در Galwan ولی در Ladakh بودند مجمل گزارش گفت:.

با استناد به منابع آنی گزارش داد که مذاکرات به این نتیجه رسیدند اواخر چهارشنبه شب اما همچنان مجمل.

“مذاکرات بین ژنرال بزرگ از هند و چین در Galwan ولی بیش از. مذاکرات باقی مانده اند بی نتیجه به هیچ عنوان فوری متارکه و یا تغییر در زمین صورت گرفته است. بیشتر مذاکرات را در روزهای آینده” آنی به نقل از یک منبع عنوان کرد و گفت.

اصلی کلی در سطح ایران برگزار می شد بین هند و چین در Galwan ولی بیشتر برای خنثی کردن این وضعیت پس از خشونت چهره بین نیروهای نظامی در ژوئن 15-16.

در ضمن امور خارجی وزیر S Jaishankar روز چهارشنبه منتقل دشوار پیام به همتای چینی خود با وزیر خارجه وانگ یی گفت که حوادث در Galwan بودند “پیش از واسطه و برنامه ریزی شده عمل” که به طور مستقیم مسئول در نتیجه خشونت و تلفات.

“هند می خواهد مرمت از وضعیت موجود در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) غالب قبل از مارس سال 2020 زمانی که اولین گزارش از تهاجم آغاز شده ظاهر می شود.

در یک مکالمه تلفنی با وزیر امور خارجه چین وانگ یی Jaishankar توضیح داد که دنباله ای از حوادث که منجر به خشونت رو کردن در لاداخ در نزدیکی خط کنترل واقعی (لاک).

وزیر منتقل اعتراض دولت هند در قوی ترین شرایط خشونت آمیز چهره در Galwan دره در 15 ژوئن 2020, وزارت امور خارجی در بیانیه ای گفت.

“زمین فرماندهان بودند جلسه به طور منظم برای اجرای این توافق در طول هفته گذشته است. در حالی که وجود دارد برخی از پیشرفت طرف چینی به دنبال برپایی یک ساختار در Galwan ولی در کنار ما از لاک. در حالی که این شد یک منبع اختلاف طرف چینی در زمان قبل از عبادت و اقدام برنامه ریزی شده بود که به طور مستقیم مسئول در نتیجه خشونت و تلفات” به آن اضافه شده است.

نخست وزیر نارندرا مودی گفت که هند می خواهد صلح است اما قادر به دادن یک پاسخ در خور اگر تحریک.

حداقل 20 هندی پرسنل ارتش از جمله یک سرهنگ رتبه افسر از دست داده بود جان خود را در خشونت آمیز چهره در Galwan دره منطقه لاداخ در ژوئن 15.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de