Main bhi تاجر

Main bhi تاجر – شیوه زندگی

به روز شده: ژانویه 26 سال 2020, 08:40 IST | P Vatsalya | بمبئی

بمبئی تبدیل کردن و هیچ فرصتی را سخت به دست آورده زندگی می کنند. یک مرد جوان در قهوهای مایل به زرد است هاوکینگ بهداشتی, در خانه, vada pav در جعبه ابزار در یک سیگنال ترافیک.

.

.

Gaurav Londhe است که 30 سال خفیف ادب سابق نوازی حرفه ای. این تانه ساکن تبدیل کارآفرین با او فقط راه اندازی سرمایه گذاری, ترافیک, Vada Pav. این ایده آمد به او هنگامی که او در سفر به و از کار به ناچار در مربا ترافیک. “من خواهد بود, خسته و گرسنه به دنبال یک فروشنده دوره گرد وجار زن,” او می گوید. بمبئی است که همیشه در رفتن و چرا که نه هر کس زمان توقف برای یک میان وعده Londhe فکر او را وعده به آنها.

Londhe hawks این vada pav در نوجوانان خداوند Naka روگذر سیگنال در قهوهای مایل به زرد. هر جعبه شامل یک vada pav, سبز, فلفل, برخی از ترشی و بطری آب و یک بافت; همه با قیمت مناسب در تومان 20.

بر خلاف آنچه که شما انتخاب کردن خیابان اصطبل Londhe می گوید او vadas خانگی هستند ، “بهداشت از اهمیت و من اطمینان از کیفیت مواد تشکیل دهنده با خرید روغن آرد سیب زمینی و خودم.” اجاره ای در آشپزخانه, نوجوانان خداوند Naka می بیند خانواده اش زحمت در اطراف اجاق گاز در حالی به پایان رسید, میان وعده hawked توسط او و دو کارکنان.

pic

Londhe آغاز کار خود را به عنوان یک پسر تحویل. او با افتخار از داشتن فارغ التحصیل شد و برای ایجاد شغل برای یک تیم از پنج نفر از جمله برادر و عمو. “احساس خوبی است. من به خود من ، تصمیم گرفتم ساعت کار.” هاوکینگ شروع می شود در سیگنال در 6 ساعت و باد تا 10. اوج ساعت ترافیک به این معناست که او مردها به کیسه یک مشتری گرسنه است که هنوز به مذاکره چند ساعت قبل از شام.

اما Londhe می گوید آن شده است آسان نیست. در اولین روز بود که درست بعد از دیوالی او موفق به فروش تنها چهار جعبه. در طول زمان فروش را برداشت تا 150 روز است. “من می دانستم که من تا به حال را به مشتریان ارائه چیزی متفاوت به قلاب آنها. است که زمانی که من فکر کردم از دسته کوچک موسیقی جاز بسته و توجه به بسته بندی. آن کار می کرد. من خوشحال هستم که با راه مشتریان گرفته اند به نظر من.”

pic
این vada می آید بسته بندی شده در یک فویل به نگه داشتن آن گرم و تازه در داخل جعبه همراه با یک بطری آب و بافت

ما از او بخواهید در مورد برنامه های آینده و او می گوید: یک وکیل آشنایی است که با توجه به تبدیل این ایده به یک حق رای دادن. “من می خواهم به گسترش به پونا و ناگپور و شاید هم در نظر بگیرید فروش بچه دوستانه بسته با یک شکلات یا نوشیدنی میوه پرتاب می شود.”

چه آن را مانند طعم

این vada pav ما سعی گرم بود و پر کردن. “ما حفظ vadas در یک کیسه فویل به اطمینان حاصل شود که آنها اقامت داغ و تازه می گوید:” Londhe. این pav نرم بود و vada, ترد در خارج و طعم دار در. بزرگ, سبز, فلفل قرمز بسته بندی پانچ—چیزی ادویه عاشقان می تواند به جلو نگاه به.

150
تعداد صندوق های او به فروش می رساند یک روز

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>