ماهیندرا در خانه “مقرون به صرفه” یک تست شروع به رفتن برای دولت تصویب به زودی

در تلاش برای کمک به دولت هند برای مبارزه با رمان coronavirus همه گیر ماهیندرا گروه آمده است تا با در خانه, پنکه است که نقش مهمی در طول این بی سابقه بار.

ماهیندرا را ایگتپوری و بمبئی تیم در حال کار بر روی یک قیمت مناسب دستگاه تنفسی پروژه و در حال حاضر آماده برای اولین بار یک نمونه عرض چند روز از اعلام رسمی.

اولین دستگاه تنفس مصنوعی ایجاد شده بود ظرف 48 ساعت با توجه به گزارش های رسانه ها.

پس از ساخت نمونه اولیه این شرکت در حال حاضر شروع به آزمایش آن ونتیلاتور و ارسال خواهد شد تصویب به دولت هند به زودی. دکتر Pawan K درک, مدیر عامل, Mahindra & Mahindra رفت پیش رو برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو در توییتر قدردانی از تلاش های ساخته شده توسط این تیم را در خانه مقرون به صرفه, دستگاه تنفسی.

این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط Dr. Pawan K درک نشان می دهد یک مدل مشغول به کار دستگاه تنفس مصنوعی. او همچنین ذکر شده در صدای جیر جیر خود را که بسته بندی دستگاه است که هنوز باید انجام شود. او همچنین خواسته شهروندان به آمده تا با نامگذاری پیشنهادات خود را برای ونتیلاتور.

او بیشتر مشخص شده است که آنها در انتظار تصویب از سوی دولت هند برای مقرون به صرفه تنفسی دستگاه که ماهیندرا موفق به توسعه ،

با توجه به چند رسانه ای, گزارش هزینه یک ونتیلاتور خواهد بود چیزی در اطراف ₹7,500 اما هیچ اعلام رسمی هنوز ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de