مهدی Parsafar تغییرات سناریو ایرانی بدنسازی با آوردن آن در سطح جهانی

مهدی Parsafar تغییرات سناریو ایرانی بدنسازی با آوردن آن در سطح جهانی – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 09, 2020, 12:17 IST | همکاری محتوا | بمبئی

مهدی Parsafar, یکی از نام های قابل توجه در ایران است که تنظیم یک بار برای فیلمهای بدنسازی جامعه

زمینه ورزش گسترده است در خود آن است که توسط بسیاری از مردم در سراسر جهان است. وجود دارد ورزش های مختلف غذا به گروه های سنی مختلف. بدنسازی, شده است, یکی از این ورزش دوست داشتنی با نوجوانان و جوانان است. مهدی Parsafar, یکی از نام های قابل توجه در ایران است که تنظیم یک بار برای فیلمهای بدنسازی جامعه است. با تقریبا 10 سال در این رشته ورزشی مدیر کمک کرده و سلامت ورزشکاران را در راه های مختلف به لطف خود را گسترده تر دانش در مورد بدنسازی و ورزش.

Mahdi دهکدهای از نزدیک کار کرده و با برخی از بهترین ورزشکاران و بدنسازان مانند بیت الله Abbasport و هادی Choopan. با یک چشم انداز وسیع تری را به بهترین بدنسازان ایرانی در خط مقدم این مدیر ورزشی مطرح شده است و نام ایران بدنسازی در سراسر جهان است. این کشور دارای برخی از بهترین شخصیت های ورزشی که در حال حاضر گرفتن به نمایش گذاشتن استعداد خود را در صحنه جهانی است. مهدی Parsafar عبور مسیرهای با بیت الله Abbasport با نام مستعار Baito در سال 2008 زمانی که او مدیر ورزشی خود را.

پس از کار کردن با او برای سال های قدرتمند بدنسازان در گذشت در سال 2015 به دلیل یک بیماری تهدید کننده زندگی. “Baito را از دست دادن برای من خیلی شخصی. من با او کار می کرد برای چند سال و ناگهانی در سمت چپ من را شوکه کرد. اما او همیشه به ایران در یک سطح جدید بدنسازی و پرورش اندام گفت: Mahdi. پس از مرگ او شروع به کار هادی Choopan است که دوران کودکی خود را به دوستان. اواز یا موسیقی دو نفری مشغول به کار بی وقفه به سمت نشاط بخشی, ایران و Mahdi می گوید که او خوش شانس است بدانید که یک ورزشکار مانند هادی که اتحادش را تغییر سناریو ایرانی بدنسازی.

در چند سال گذشته این مدیر ورزشی تاکنون موفق به غلبه بر بزرگترین چالش ایران ورزشکاران مواجه شده است. آنها را به آمریکا ویزا به راحتی. خود را قوی شبکه ای از ارتباطات و نظارت او ساخته شده است این امکان را در حال حاضر. آن مهدی Parsafar که هادی Choopan او اولین آمریکایی ویزا. بعد از بدنسازان در شرکت آقای المپیا که یکی از جشن بدنسازی رقابت در ایالات متحده آمریکا است. بدنساز ساخته شده مقام سوم در رقابت و او در حال حاضر هدف برای طلا در آینده, Mr. Olympia رقابت است. با تلاش های صادقانه, مهدی Parsafar ساخته شده است که غیر ممکن است و او امیدوار به ادامه این کار باور نکردنی برای ورزشکاران دیگر کشور نیز هست.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de