ماهاراشترا دولت برای خرید 10,000 ویال از Remdesivir برای درمان COVID-19 بيمار

به عنوان ماهاراشترا همچنان بیشترین تاثیر دولت در هند توسط coronavirus با بیش از 82,000 مورد تأیید دولت اعلام کرده است که آن را به خرید 10,000 ویال از این دارو Remdesivir برای درمان بیماران است.

اعلام شده توسط دولت وزیر بهداشت راجش Tope در روز شنبه.

“GoM برای تهیه 10k ویال از Remdesivir. بر اساس شواهد از آزمایشگاه حیوانات و مطالعات بالینی آن تولید شده تا به نتایج امیدوار کننده ای در MERS-CoV و سارس آن نیز ناشی از کورونا ویروس” Tope توییتی.

در یکی دیگر از توییت وزیر اطلاع داد که دارو های گران قیمت در دسترس خواهد بود به فقیر و نیازمند و بیماران در سراسر کشور.

“WHO (سازمان بهداشت جهانی) حاکی از آن ممکن است برخی از اثرات مثبت در Covid-19 درمان است. این دارو گران است که در دسترس ساخته شده برای فقرا و نیازمندان بیماران,” او اضافه شده است.

Remdesivir که در اصل آزمایش ابولا در بیماران پدید آمده است به عنوان یکی از بالا کوتاه مدت امیدوار برای COVID-19 بيمار.

به شدت تلاش خود را در برخورد با این بیماری همه گیر ، Uddhav Thackeray رهبری دولت نیز تشکیل چهار کمیته برای رفع اتهامات COVID-19 تست در آزمایشگاه های خصوصی در دولت است. این کمیته تصمیم خواهد گرفت که هزینه های این COVID-19 آزمون در آزمایشگاه های خصوصی در یک هفته.

قابل ذکر است که ICMR را تایید کرده است COVID-19 تست در 44 دولت و 36 آزمایشگاه های خصوصی با روش RT-PCR امکانات تست. این آزمایشات در حال انجام رایگان از هزینه در آزمایشگاه های دولتی در حالی که نرخ 4,500 تومان ثابت شده است برای آزمایشگاه های خصوصی برای انجام آزمون.

تعداد کل موارد در ماهاراشترا تا کنون است 82,968. 2,969 که مردم از این بیماری تا کنون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de