ماهاراشترا دولت برای ساخت 30,000 خانه های مقرون به صرفه در 2 سال: Jitendra Awhad

ماهاراشترا وزیر Jitendra Awhad روز سه شنبه گفت دولت ایجاد خواهد شد سهام 30000 واحد مسکونی مقرون به صرفه در دو سال آینده 10 درصد خواهد شد که این سایت متعلق به پرسنل پلیس و کلاس IV کارکنان.

صحبت کردن در مجلس در روز سه شنبه وزیر مسکن گفت: مسکن مقرون به صرفه طرح آغاز خواهد شد در تاریخ 1 مه و تکمیل خواهد شد در دو سال است.

Awhad گفت: 10 درصد از خانه های ساخته شده توسط ماهاراشترا مسکن و توسعه منطقه خودگردان (MHADA) خواهد بود این سایت متعلق به پرسنل پلیس و کلاس IV کارکنان دولت است.

ماهاراشترا دولت خواهد خرید زمین در مجموع 25,000 هکتار به دست آورد توسط SEZ توسعه دهندگان اما استفاده نشده به دروغ به ساخت خانه های مقرون به صرفه است.

این ماها Vikas Aghadi (مگا ولت آمپر) است که فکر را به یک لایحه در مورد این موضوع, او گفت:, و اضافه کرد که اگر این کار انجام شود پنج لاخ خانه های مقرون به صرفه را می توان در پنج سال.

در طول بحث BJP را Parag Alvani مطرح زاغه توانبخشی سازمان (SRA) به عنوان 600 از 1600 پروژه مشکلات روبرو هستند.

او خواستار تنظیم شکایت قطعنامه کمیته در بخشی از سطح است.

Awhad گفت: ارسال SRA پیشنهاد به تصویب نهایی انجام خواهد شد در طول 90 روز از طریق یک سیستم پنجره واحد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>