ماهاراشترا دولت راه اندازی ‘MahaKavach’ برنامه برای پیگیری قرنطینه coronavirus بیماران, اطلاعات تماس, ردیابی

این ماهاراشترا دولت در روز چهارشنبه راه اندازی یک برنامه به نام ‘MahaKavach’ کمک خواهد کرد که در تماس با ردیابی و ردیابی قرنطینه COVID-19 بيمار.

ملی بهداشت مقامات ایالت ماهاراشترا نوآوری جامعه Nashik منطقه نوآوری شورای Nashik شهرداری شرکت دیجیتال تاثیر مربع (یک TCS بنیاد ابتکار) و Kumbathom بنیاد باید به طور مشترک کمک برای ساخت برنامه.

این برنامه شامل دو روش عمده برای مهار این بیماری همه گیر از پخش-تماس با ردیابی و قرنطینه ردیابی است. این برنامه کمک می کند تا در دستیابی به سابق با کمک به دولت برای پیگیری محل سکونت تاریخچه شهروند که ممکن است در تماس با یک COVID-19 بیمار است. این آهنگ اگر شهروند به بازدید از مغازه ها و رستوران ها و بازارها و حمل و نقل و مراکز و دیگر اماکن عمومی برای شناسایی عفونت نقاط.

قرنطینه ردیابی نیاز به هوشیاری در بخشی از مقامات آن را به عنوان به نظارت بر افرادی که توصیه شده است به باقی می ماند قرنطینه به مدت حداقل 14 روز. این مهم است که به عنوان بسیاری یافت شده اند نه پیوستن به قرنطینه قوانین لازم الاجرا توسط که موجب افزایش شانس ابتلا به جامعه انتقال است.

این برنامه کمک می کند تا به صورت دیجیتالی آهنگ قرنطینه شهروندان با نصب این پلت فرم بر روی گوشی های هوشمند خود. ویژگی های مانند شمشیربازی و selfie-حضور محدود کردن جنبش خود را به صورت دیجیتالی نقشه برداری منطقه است. اگر جسارت خارج از منطقه نقض هشدار داده شده است به محلی مقامات بهداشتی. بیمار نیز به ارائه به روز رسانی به طور منظم به مقامات selfie-تماشاگران.

فن آوری های پیشرفته مانند پردازش تصویر و میلی لیتر استفاده شده است برای جلوگیری از بيماران از faking حضور خود را انتشار اعلام کرد.

در محل به صورت دستی شکار غیر مستقیم مخاطبین است که وقت گیر و نسبت به اشتباهات حساس و misdirections این برنامه با استفاده از محل نقشه برداری فن آوری به ساده کل فرایند موجب صرفه جویی در هر دو زمان و منابع ارزشمند. دولت در نتیجه یک زمان واقعی داشبورد نشان دادن احتمالا آلوده اماکن و مناطق و مردم.

ماهاراشترا دارای بالاترین coronavirus موارد با 335 موارد به دنبال کرالا با 241 موارد است.

در هند تعداد کل موارد افزایش یافته است به 1834 از جمله 144 درمان و 41 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im