ماهاراشترا فرماندار BS Koshyari درخواست EC برای انجام نظرسنجی برای 9 خالی شورای قانونگذاری صندلی

پس از نشستن بیش از این توصیه توسط ماهاراشترا دولت برای معرفی وزیر Uddhav Thackeray به شورای قانونگذاری فرماندار BS Koshyari در روز پنج شنبه درخواست کمیسیون انتخابات هند (ECI) به اعلام نظرسنجی برای نه کرسی خالی مجلس از دولت به قوه مقننه.

بیانیه ای از راج Bhavan گفت که Koshyari درخواست کرده است ECI به اعلام انتخابات نه کرسی خالی از ماهاراشترا شورای قانونگذاری ‘در اولین’.

همه انتخابات به حالت تعلیق توسط نظرسنجی ناظر در پی شیوع کروناویروس حتی قبل از این مستند در سراسر کشور اعلام شد بر مارس 24. این روند برای پر کردن نه کرسی خالی در ماهاراشترا شورای قانونگذاری نیز نکردن با توجه به همه گیر.

فرماندار ساخته شده است که این درخواست به نظرسنجی بدن برای پر کردن 9 کرسی در شورای قانونگذاری که به دروغ شده اند خالی از آوریل 24, با توجه به پایان زمان عدم قطعیت در دولت است.

در نامه خود Koshyari اظهار داشت که این مرکز اعلام کرده است بسیاری از آرامش اقدامات مربوط به اجرای coronavirus مستند در کشور است. مانند انتخابات به شورای کرسی ها برگزار می شود با دستورالعمل های خاص, او گفت:.

از وزیر این است که عضو هر دو مجلس قانونگذاری ایالتی او نیاز به انتخاب به شورا قبل از 27 ماه مه سال 2020 بیانیه ای گفت:.

Thackeray گرفت به عنوان ماهاراشترا وزیر در نوامبر 28, 2019, بدون اینکه عضو هر خانه است. او برای انتخاب شدن به عنوان یک قانونگذار با 28 ماه مه زمانی که او کامل شش ماه در دفتر و یا او را متوقف خواهد کرد به نگه داشتن پست.

Koshyari نشسته است بر روی یک توصیه شده توسط دولت بود که به دنبال Thackeray نامزدی را به عنوان یکی از فرماندار نامزد در شورای قانونگذاری در 9 آوریل.

یک هیئت از MVA رهبران به رهبری معاون وزیر Ajit Pawar ملاقات فرماندار در روز سه شنبه و تحویل این تصمیم دولت را کپی به او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im