MahaKavach است برای بیماران تنها

MahaKavach است برای بیماران تنها – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 19, 2020, 09:19 IST | Gitanjali Chandrasekharan | بمبئی

به عنوان یکی دیگر از Coronavirus برنامه آماده برای راه اندازی در بمبئی سازندگان آن به پرسش های در مورد چگونه آن را کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش عفونت و اینکه آیا داده های خود را امن است با آنها

A medical staffer screens residents of Shastri Nagar in Dharavi last week during the national lockdown imposed in the wake of the Coronavirus outbreak. Pic/ Getty Images

پزشکی کارمند صفحه نمایش ساکنان Shastri Nagar در Dharavi هفته گذشته در ملی مستند تحمیل در پی شیوع کروناویروس. عکس/ گتی ایماژ

Eearlier این ماه چندین Mumbaikars دریافت یک ایمیل از درخواست آنها را برای دانلود Aarogya Setu برنامه—به معنای هشدار به کاربران در صورتی که در تماس با یک COVID-19 بیمار مثبت و چه اقدامات آنها نیاز به در مورد آن اتفاق می افتد. برنامه, بعد, ترویج شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در مارس 14, آدرس مورد انتقاد قرار گرفته است توسط کارشناسان امنیت سایبری به عنوان یکی دیگر از ابزار نظارت در دست دولت است. اضافه شده به این مخلوط در حال حاضر این است که دولت موظف به برنامه به نام MahaKavach است که به احتمال زیاد برای ورود به بمبئی این هفته است.

طراحی و توسعه به عنوان یک تلاش مشترک بین ایالت ماهاراشترا نوآوری جامعه (MSIS) ملی بهداشت اقتدار دولت هند Nashik منطقه نوآوری شورای Nashik شهرداری شرکت TCS بنیاد دیجیتال تاثیر میدان Kumabathon بنیاد و سایر داوطلبان این برنامه راه اندازی شد در Nashik 20 روز پیش می گوید: Amit Kothawade دستیار مدیر راه اندازی و نوآوری در MSIS. “ما می خواستیم به آمده تا با یک راه حل های فن آوری برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.” پروژه آزمایشی اجرا شد و در Nashik چون Nashik جمع آوری و شهرداری کمیسیون مشغول به کار بودند از نزدیک با MSIS و اولیه مورد نیاز آمد از آنها او توضیح می دهد که در یک مصاحبه تلفنی.

چگونه MahaKavach آثار Kothawade می گوید: تفاوت اصلی بین آن و Aarogya Setu است که MahaKavach نمی تواند دیده می شود فقط در مورد هر کسی. به عنوان یک برنامه که تمرکز اصلی تماس با ردیابی و حصول اطمینان وجود دارد بدون نقض در قرنطینه برنامه لینک را تنها در اختیار کسانی که هر دو آزمایش مثبت یا توصیه شده است قرنطینه توسط یک افسر سلامت—در حالی که برنامه در دسترس خواهد بود بر روی آندروید و iOS کاربران نیاز به کد مجوز که خواهد آمد از سلامت افسر.

یک بار دانلود شده و اجازه دسترسی به تاریخچه موقعیت مکانی شما این نرم افزار را ردیابی جغرافیایی نقاط شما شده اند در آخرین 14-20 روز و بررسی کنید که چگونه بسیاری از دیگران ممکن است شما را در تماس با آمده و در نتیجه احتمالا انتقال این ویروس به. سپس آن دسته از کاربران خواهد بود ترسیم و نظارت برای علائم به مدت 14 روز در قرنطینه. “در حال حاضر مراحل کتابچه راهنمای کاربر. دولت می پرسد بیمار X چه مکان های مختلف s/او بوده است در چند روز گذشته که آنها را ملاقات کرد و پس از آن ایجاد یک نمودار از آن است. اما چالش این است که هر کس به یاد هر نقطه. انسان تمایل به فراموش کردن جزئیات پس از سه روز. برنامه را ردیابی فرایند کارآمد تر است.”

دیگر نگرانی شده است در مورد مردم شکستن قرنطینه پروتکل خطر انداختن نه تنها خود بلکه جامعه بزرگ. این MahaKavach برنامه با هدف جلوگیری از این با ایجاد یک محدوده مکانی که از آن دانلود شده است. “پایگاه محل خواهد بود و نقشه برداری برای دستگاه های دیجیتال حصار از 150-250 متر ایجاد خواهد شد به عنوان در هر افسر بهداشت مشاوره. اگر بیمار در مراحل خارج از شعاع یک هشدار ارسال خواهد شد به افسر بهداشت و کاربر را دریافت اطلاع رسانی و درخواست از آنها برای
بازگشت به محل.” داشبورد تحت تاثیر قرار خواهد 24×7 با اختصاص افسران.

این نرم افزار همچنین مجهز به مقابله با truants. اگر شما برنامه را حذف کنید, قرار دادن گوشی خود را در حالت پرواز یا خاموش کردن گوشی خود را به دولت هشدار داده خواهد شد. می خواهید به ترک گوشی خود را در خانه و رفتن برای قدم زدن? Selfie حضور, بر خلاف آنچه که در کشورهای دیگر اجرا شده است تصادفی در ماهاراشترا که بدان معنی است که کاربر نیاز به حضور در نزدیکی تلفن در تمام زمانها. این نرم افزار همچنین قادر به افتراق بین جعلی و تصاویر و آنهایی که در حال حاضر.

با خیلی اطلاعات در دست, چگونه امن توسط برنامه در دست دولت ؟ Kothawade می گوید که تمام داده های ذخیره شده بر روی سرور دولت و نه در سرور خصوصی. و بنابراین نقض بعید است.

هنگام ورود در جزئیات شما نیاز به وارد کردن شماره تلفن خود را شامل سن و نام و اینکه آیا به شما توصیه شده است در صفحه اصلی و یا نهادی شده است.

چه اتفاقی می افتد هنگامی که شما درمان شده است و یا اگر پس از قرنطینه تست شما منفی است ؟ Kothawade می گوید: یک بار پاک توسط افسر بهداشت می تواند حذف شود. “هیچ اجبار برای ادامه بر روی پلت فرم.” اما آن را اجباری می شود در این برنامه اگر شما شده اند توصیه می شود? که او می گوید: بستگی به سیاست های خود در منطقه است. این برنامه ساخته شده بود اجباری در Nashik.

و پس از همه گیر عبور می کند چه اتفاقی می افتد به ما داده ؟ که هم در دولت بستگی دارد ذخیره سازی سیاست. به عنوان توصیه شده توسط وزارت بهداشت و درمان, آن می تواند ذخیره شده و یا حذف شده است.

نه تنها کشور در جهان

Kothawade ذکر است که این تیم که مشغول به کار در MahaKavach نیز در تماس با رامش Raskar که رهبری این تیم در آزمایشگاه رسانه ای MIT که توسعه خصوصی کیت: ایمن مسیرهای یک برنامه است که اجازه می دهد تا کاربران را ببینید و اگر آنها ممکن است در تماس با کسی که حمل Coronavirus—در صورتی که فرد به اشتراک گذاشته شده است که اطلاعات بدون دانستن که در آن ممکن است. رمزگذاری داده های مکان مشترک است بین گوشی ها در شبکه در چنین راهی که آن را از طریق یک قدرت مرکزی. کشورهای دیگر در سراسر جهان نیز تجربه با فن آوری با توجه به تماس-برنامه ردیابی. دانمارک به عنوان مثال قرار است به انتشار یک برنامه که با استفاده از بلوتوث برای شناسایی تماس با مردم در عرض یک تا دو متر است. این شرکت می گوید مقامات تنها قادر خواهد بود برای دسترسی به داده ها در یک جمع و شبه anonymised سطح ساخت ردیابی یک فرد غیر ممکن است طبق یک گزارش در بی بی سی. این گزارش اضافه شده است که در ایتالیا, تماس با ما-ردیابی برنامه خواهد شد نورد در برخی از مناطق قبل از انتشار آن در سراسر کشور.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net