قدر 5.5 زمین لرزه Mizoram; ساعت Modi, Amit Shah اطمینان از پشتیبانی به سانتی متر Zoramthanga

زلزله 5.5 در مقیاس ریشتر رخ داده در نزدیکی Champhai, میزرم در 4.10 هستم در دوشنبه مرکز ملی زلزله شناسی (NCS) گفت.

دنبال اخبار از زلزله نارندرا نخست وزیر صحبت می کرد به Mizoram وزیر Zoramthanga و به او اطمینان داد تمام پشتیبانی ممکن است در پی این زلزله که ضربه زدن به دولت است. “خطاب به وزیر Mizoram, Zoramthanga جی در این وضعیت در پی زلزله وجود دارد. مطمئن باشید همه امکان پشتیبانی از مرکز” صدای جیر جیر توسط نخست وزیر به عنوان خوانده شده.

به زودی پس از نخست وزیری, صدای جیر جیر, اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه هم روز دوشنبه گفت که او بود, دعا برای همه, ایمنی و رفاه در Mizoram پس از زلزله ضربه زدن به دولت است.

صفحه اصلی وزیر همچنین گفت که او صحبت کرده است وزیر Zoramthanga و مطمئن باشید او از همه ممکن است کمک از مرکز در پی زلزله است.”من صحبت به Zoramthangaji ارشد وزیر Mizoram, به بررسی وضعیت پس از زلزله لرزش در دولت است. من به او اطمینان داد همه ممکن است حمایت از دولت مرکزی است. دعا برای همه, ایمنی و رفاه” شاه صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

با تشریح جزئیات این زلزله, مرکز ملی زلزله شناسی گفت که عمق این زمین لرزه 20 متر در حالی که مختصات مرکز در حال 23.22 (طول و عرض) و 93.24 (طول جغرافیایی).

“زلزله 5.5 در مقیاس ریشتر رخ داده است در 27 کیلومتری جنوب-جنوب غربی Champhai, میزرم در 04:10:52 (IST) امروز گفت:” NCS.

صحبت در مورد فاجعه وزیر Mizoram, Zoramthanga گفت: “دو زمین لرزه, را لرزاند Mizoram در عرض 12 ساعت. ارزیابی آسیب انجام شده توسط نگران MLA و دولت منطقه. خوشبختانه هیچ تلفات گزارش شده است. ضمن تشکر از نخست وزیر و وزیر خانه خود را برای اطمینان از حمایت.”

اگر چه جزئیات بیشتر در حال انتظار لرزش احساس شد در شمال شرق برای دومین روز متوالی. روز یکشنبه یک زلزله ی بزرگی 5.1 در مقیاس ریشتر رخ داده در 25 کیلومتری شرق و شمال شرق ایزوال, میزرم در 4.16 pm.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de