مادرید: چه می توانید انجام دهید برای مادران در حاشیه?

مادران هستند مانند عروق. آنها ظروف که حمل رشد و خوراک ما. آنها بریزید و ما بدون قید و شرط. اما به نظر می رسد ما تخلیه آنها را برای بیش از حد طولانی و یا آنها را فراموش کرده به عنوان یک منبع از زندگی و عشق است.

این است که چرا این احساس که ما هرگز نمی تواند پیدا کردن هدیه مناسب برای مادران. کارت گل و شکلات ، آن را به دلیل عاطفی و جسمی و روانی نیروی کار مادران را برای ما خانواده ها و جوامع در مقایسه نیست به مواد هدیه.

این روز مادر است, زمان مناسب برای دوباره پر کردن آنها را با عمل است. آن زمان ما می دانیم مادران ما را فراموش کرده اند. به خصوص مادران در حاشیه که شایسته عمل بیشتر از همه ما از آنجا که ما شکست خورده آنها را به عنوان یک جامعه است.

اول مادرم که تجربه در این روز با فقدان یکی از عزیزانمان خود را. فقط در اینجا در دنور من فکر می کنم از مادرانی که کودکان خود گرفته اند و با خشونت مرگبار.

سونیا لورا هرناندز و فرزند او جسی هرناندز. مارس سانچز و پسرش رایان Ronquillo. Lynne Eaglefeather که پسر پل مردود نیست در اینجا به بررسی او در طی این بیماری همه گیر.

در سراسر کشور اخیرا در گرجستان واندا جونز کوپر ناراحت پسرش Ahmaud Arbery که کشته شد برای دویدن در حالی که سیاه و سفید است. او را تبدیل به 26 ساله در مارس 8th. این آخر هفته خانواده اش را جشن دو روز مادر و روز تولد خود را.

چه چیزی در مورد مادران بی شماری که در سراسر فرزندان خود را چهره ها و فراخوان نزدیک کنند ؟ فلش بک از پانسمان زخم های خود را با نماز چکیدن از دهان خود را پایدار خشم و نگه داشتن “چه ifs” در خلیج.

چگونه در مورد زنان نهفته خشونت خود را ؟ مادرانی که جان سالم به در برده ام همسرآزاری. و یا کسانی که نمی و کسانی که می شده اند ، مانند بسیاری از به قتل رسیده و از دست رفته بومی زنان و دختران در سراسر کشور.

این شامل transwomen که به قتل رسیده اند و محرم بودن مادران به خون خود و انتخاب کودکان است. زنان مانند انجی زاپاتا که می شده اند 30 سال اگر او بودند به طرز وحشیانه ای کشته شده در سال 2008. آن بوده است که 12 سال پس از زاپاتا خانواده را تحمل کرده است روز مادر بدون لبخند او.

امروز ما باید به یاد داشته باشید مادرانی که زندانی هستند و یا بازداشت شده اند و جدا از خانواده خود را. کسانی که به جای برگزاری بر روی بدن گرم از عزیزان خود را درک سرد میله های زندان.

ما به یاد داشته باشید غیر فعال مادرانی که به جای دریافت حمایت از دادگاه گرفته اند فرزندان خود را تحویل بگیرید. و مادرانی که مبارزه با اعتیاد و کسانی که تجربه بی خانمانی. ما به یاد داشته باشید فاستر و خوانده مادرم که به پناهگاه و عشق, غریبه عطف به خانواده است.

مادرانی که سقط جنین داشته اند. مادرانی که نابارور هستند و رویای کودکان است. و مادرانی که تصمیم به سقط جنین. مادرانی که زنده ماندن دشوار تولد و کسانی که نمی به دلیل ضمنی و تعصبات در سیستم پزشکی.

مادران که در حال پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان. و مادرانی که فوت کرده اند در طول این بیماری همه گیر. ما به یاد داشته باشید آنها را بیش از حد.

مادرانی که مجرد هستند, دستکاری دو شغل پدر و مادر و بیکار اضطراب کودکان در خانه. مادرانی که مجبور به انتخاب بین مراقبت از بیمار و اعضای خانواده و یا نگه داشتن شغل خود را.

مادرانی که جنس غیر دودویی.

مادرانی که معماران و طراحان درمانگران و مربیان که کودکان در حال پر زحمت پروژه های برنامه های درسی و دیگر مردم و تولد کودکان. بچه که صدها نفر از دانش آموزان آنها روی محبت به بچه های خود را. مانند سام Varra یک علم و هنر زبان معلم من تا به حال یک بار که پژوهشگر در مقطع تحصیلات تکمیلی و به ما آموخت قارچ جوک.

و مادر همه ما سهم مادر زمین. در این سال او دریافت یک جهانی استراحت او آسمان و آبهای در حال پاکسازی حتی لحظه ای.

این نیست بیش از قربانی مادران است. تلاش در اینجا این است که برای همه ما به توجه داشته باشید از چگونه ما ضمنی در خشونت رخ می دهد که به مادران است. حاد و مزمن تروما تصویب در بدن و روح و روان مردم است که مادر و مراقبان.

این ترومای مزمن می آید از بی, خاموش و به حداقل رساندن عاطفی و فیزیکی کار ارائه می کنند.

اجازه دهید ما حمایت از مادران با در نظر گرفتن کارهای, کار و کار کرده به آنها نه فقط امروز بلکه همیشه. بیایید قانون حمایت از این مراکز نیازهای مادران از جمله کارگر حمایت و استقلال خود را در تصمیم گیری پزشکی.

بیایید پور به مادران با اقدامات ما نه با مواد هدیه برای یک روز.

وافل و گل در صبح روز یکشنبه است. اما تعهد خود را به از بین بردن عدم تعادل جنسیتی نقش هدیه ای همه مادران شایسته.

میمی مادرید دنور-نویسنده مطرح که با این نسخهها کار به عنوان یک ارتباطات نویسنده محتوا در یک سازمان غیر انتفاعی ارائه مراقبت های پرستاری از مادران جدید کار کرده است و در غیر سود در خدمت جوانان, LGBTQ بازماندگان خشونت و Latinx جوامع است.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de