مادرید: دنور افسران یادگیری آن را می پردازد به دروغ مداوم برای سال

پلیس سوء همچنان گران مسئولیت در شهر دنور بودجه. دردناک کمبود احساس می شود در این کیف پول از ساکنان و روان جمعی ما دارند.

این دهه گذشته شهر دنور به پرداخت میلیون ها نفر در پلیس-درگیر شهرک. دنور افسران پلیس در طول تاریخ bailed زمانی که آنها را نقض سیاست.

و در حال حاضر دنور مالیات دهندگان را پای این لایحه دوباره. این زمان از آن خواهد شد در هزاران دلار در پرداخت برای یک مورد است که درنگ برای بیش از ده سال است.

در سال 2009 افسر Devin جرقه و سرجوخه اد گالو) شیدا Murr در پاسخ به یک تماس در یک کلوپ شبانه. مایکل DeHerrera و دوست خود را Shawn Johnson تا به حال هیچ ایده جدی پیامدهای استفاده از زنان در حمام شلوغ باشگاه را.

در طول جانسون بازداشت DeHerrera به نام پدر خود پوبلو شهرستان کلانتر و معاون برای مشاوره. در حالی که مایکل DeHerrera بر روی گوشی های افسر جرقه yanked او گردن و بدن خود را به زمین.

چهره اش را شکست, سقوط, پیکور قطعات از دندان های خود را در برابر خیابان.

افسر جرقه و Murr دروغ در این گزارش به بالاتر یو پی اس. گفتند DeHerrera تا به حال اقدام به نوسان در آنها. ویدیویی از حادثه, سکس با بالا محل فعالیت دوربین های ثابت در غیر این صورت. کاذب-گزارش منجر به اولیه خود را شلیک.

آنها از کار اخراج شدند برای دروغ گفتن و نه برای نیروی فیزیکی آنها استفاده می شود در برابر DeHerrera.

این بود که در سال 2011 است. پس از شلیک تصمیم دادگاه تجدید نظر توسط افسران وکیل در فنی. و در اوایل این ماه کلرادو دیوان عالی کشور رد شنیدن در مورد به پایان دادن به دهه جنگ در دادگاه. این بدان معنی است که دادگاه تجدید نظر حکم باقی می ماند به نفع دو افسر پلیس.

و در حال حاضر آنها می توانند رسما بازگشت به پلیس نیروی کار است.

اگر این اتفاق می افتد به پسر یک مامور اجرای قانون شانس برای بقیه از ما در یک وضعیت مانند این به نظر می رسد خیلی تلخ. این DeHerrera خانواده خواسته برای پاسخگویی و آنها تنها آنهایی که.

نیمه اول سال 2009 بود سرند با سوء رفتار پلیس و نیروی بیش از حد موارد است.

آن آغاز شده در ژانویه 2009 با الکس لاندو یک مرد سیاه و سفید بود که مورد ضرب و شتم در طول یک روال ترافیک متوقف شود. سه ماه بعد از این حادثه با مایکل DeHerrera رخ داده است.

و سه ماه پس از آن در ماه ژوئیه چهار نفر maced و حمله و در حالی که دست بسر برده خارج از دنور کسی که شام میخورد در غرب Colfax.

آنا Alicia ارتگا توسط یک دوست نزدیک درگیر در دنور کسی که شام میخورد حادثه است. او در ارتباط با لاندو و DeHerrera در سال 2009 در جستجوی همبستگی و بازمانده پشتیبانی می کند.

در ابتدا او احساس غم و اندوه اما در حال حاضر احساس خشم یادگیری در مورد جرقه و Murr پتانسیل بازگشت به نیروی پلیس است. Murr درگیر شد در هر دو لاندو و DeHerrera موارد است. افسر ریکی نیکسون درگیر شد در هر دو لاندو و ارتگا موارد است. وقتی دنور دستياران مخرج مشترک هستند خشونت افسران پلیس یک مشکل وجود دارد.

اجرای قانون است و نه معاف از فراگیر به مسائل ضمنی-تعصب در محل کار در مورد مسابقه تمایلات جنسی و جنسیتی. اکثر تعصبات که تکثیر حرفه های دیگر تمایل به نشان می دهد به عنوان microaggressions. با پلیس آن را آشکار کرد.

این نوع از پرخاشگری تولید فردی تروما و جامعه بی اعتمادی که بدون برچسب قیمت می تواند پوشش. این DeHerrera خانواده حل و فصل برای $17,500 در سال 2009. و مایکل DeHerrera صلح آمد از اعتقاد داشتند که هیچ کس دیگری تا به حال به احساس بدرفتاری او با تجربه از جرقه.

کمی او را می دانم که تضمین خواهد بود را تکذیب کرد سال بعد.

انکار به نظر می رسد ناگفته پروتکل در دنور اداره پلیس. اورتگا تا به حال به نشستن در مقابل افسر که حمله او در مورد رسوب. وی اقدامات خود را که شب به طور مستقیم به صورت او.

“حتی زمانی که آنها گرفتار در فیلم وجود دارد صفر مسئوليت” اورتگا گفت.

کلرادو برادرانه منظور از پلیس اجرای قانون سازمان صاحب است که با پوشیدن یک نشان یا حمل یک اسلحه می تواند مردم را به عمل به شدت بیشتر است. البته مأموران اجرای قانون سنگین حمل بار از حرفه ای دیگر.

اما این تفاوت نباید خوراک به هزینه فرهنگ سکوت و دروغ است. وقتی دنور افسران پلیس فرار قابل توجهی عواقب آن نژاد حس حرفه ای برتری و استثنایی.

پیامدهای این نوع سیستمیک absolution سنگین هستند. به خصوص برای ارتگا و دیگران که تجربه خشونت پلیس و retraumatized توسط قضایی خود را گریزپا.

Exoneration توسط فنی است و نه فقط. این تصمیم اخیر مجددا به افسران پلیس در سراسر شهر است که با زور و فریب بیش از قابل قبول است. که رفتار پاداش است در دراز مدت است.

“حتی اگر شما به دادگاه ارسال شد شما پول خود را دریافت کنید و نشان پشت در نهایت” اورتگا به من گفت. “این یک سیلی به شهروندان دنور.”

آن را نیز تیز تقلا در مخاطره ایمان قرار داده شده در سیستم قضایی. نه به ذکر است یک سویفت بریده بریده در پایین از جیب مالیات دهندگان.

قضات و پزشکان و دیگر متخصصان در حال اخراج برای قصور غیر اخلاقی و نقض. افسران پلیس نیز باید برگزار, برای, برابر, اگر نه بیشتر با استانداردهای پایدار عواقب.

آنها برای جبران دار زدن, تنگ این همه سال.

میمی مادرید دنور-نویسنده مطرح که با این نسخهها کار به عنوان یک ارتباطات نویسنده محتوا در یک سازمان غیر انتفاعی ارائه مراقبت های پرستاری از مادران جدید کار کرده است و در غیر سود در خدمت جوانان, LGBTQ بازماندگان خشونت و Latinx جوامع است.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de