Madhya Pradesh بحران: پیش از رای اعتماد, ‘نگران’ سخنران می گوید هیچ شورشی کنگره MLA با او تماس به طور مستقیم

Madhya Pradesh مجمع سخنران Narmada پراساد Prajapati روز یکشنبه گفت که او نگران بود در مورد آنچه اتفاق می افتد با شورشی کنگره MLAs که خود را فرستاده اند استعفای اما نه با او تماس به طور مستقیم.

شورشی کنگره MLAs شده اند معترضان در بنگلور پس از ارسال استعفای خود را به بلندگو از طریق یک فرستاده.

“من منتظرش بوده ام برای MLAs که ارسال کرده اید استعفای خود را به من از طریق یک یا دیگر رسانه چرا آنها نمی تماس با من به طور مستقیم ؟ من نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد با اعضای مجمع. این پرسش در دولت دموکراسی” Prajapati گفت.

فرماندار Lalji Tandon کارگردانی کرده است وزیر کمال نات دولت به دنبال رای اعتماد در مجلس در روز دوشنبه.

وقتی پرسیده شد که در مورد اینکه آیا کف آزمون انجام خواهد شد در روز دوشنبه در مجمع سخنران گفت: “شما را به مورد آن می دانیم فردا تنها. من نمی خواهد به شما بگویم در مورد من تصمیم گیری در پیش است.”

در جلسه کابینه دولت به نام کمال نات روز یکشنبه وزیران مجاز او را به یک تماس در پیشنهادی کف آزمون در روز دوشنبه.

پرداختن رسانه ها پس از این دیدار وزیر PC شارما گفت: “این بحث در دولت جلسه هیئت دولت که ما MLAs که آمده اند از جیپور باید از نظر پزشکی مورد آزمایش قرار. کسانی که در هاریانا و بنگلور نیز باید پزشکی آزمایش شده است.”

در حالی که BJP MLAs شده اند ماندن در رفت و آمد مکرر در هاریانا کنگره MLAs مستقر شدند در جیپور. شورشی کنگره MLAs که حامیان Jyotiraditya Scindia منتقل شدند به بنگلور.

کنگره MLAs که کمپینگ در جیپور بازگشت به بوپال در روز یکشنبه و BJP قانونگذاران به احتمال زیاد به بازگشت به زودی.

مجمع سخنران قبول استعفای شش وزیر از مجموع 22 شورشی کنگره قانونگذاران. این استعفا از 16 شورشی دیگر قانونگذاران که در بنگلور نشده پذیرفته نشده است.

با این قدرت 230-عضو خانه می آیند به 222 با اکثر خوانده شده را علامت 112. کنگره قدرت در حال حاضر پایین آمده به 92 اما دارای پشتیبانی از چهار مستقل دو BSP MLAs و یکی از SP. اما بی جی پی امیدوار است که برخی از آنها را تغییر دو طرف در طول اعتماد رای دادن.

بی جی پی 107 کرسی فقط پنج کوتاه برای اکثر خوانده شده را علامت.

این کمال نات دولت منجر شده است در مواجهه با یک بحران عمیق پس از استعفای 22 کنگره MLAs پس از سابق اتحادیه وزیر Jyotiraditya Scindia ترک این حزب پیوست و BJP در اوایل این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de