M رشید Choudhury با چشم انداز خود را به کار برای مردم آسام

M رشید Choudhury با چشم انداز خود را به کار برای مردم آسام – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Jul 09, 2020, 16:21 IST | همکاری محتوا | بمبئی

در سال 2018 M رشید Choudhury شد استخدام Telangana rastra می برای samiti (TRS) Telangana مجمع انتخابات برای کمک به KCR ستاد انتخاباتی در Telangana

M Rashid Choudhary

M رشید Choudhary

M رشید Choudhury, a 30-year-old, مهندس, توسط آموزش و پرورش و دانشجوی سابق رهبر تبدیل به یکی از مورد اعتماد ترین و قدرتمند استراتژیست های سیاسی در انتخابات ظرف مدت بسیار کوتاه از زمان.

M رشید Choudhury با این نسخهها کار به طور عمده در تیم ساختمان درب به درب در مدیریت مبارزات انتخاباتی, طراحی و اجرای, خروج, نظرسنجی, رای دهندگان, بررسی, طراحی استراتژی های جذب سرمایه و کمپین باعث می شود که پشتیبانی از یک نامزد خاص و موقعیت سیاسی به طور موثر مبارزه برای آنها را.

در سال 2018 M رشید Choudhury شد استخدام Telangana rastra می برای samiti (TRS) Telangana مجمع انتخابات برای کمک به KCR ستاد انتخاباتی در Telangana.

در سال 2019 آقای Choudhury کرده YSRCP رئیس Jogan موهان ردی تیم برای آندرا پرادش مجمع انتخابات است. در حال حاضر M رشید Choudhury است که مبارزه در BTC انتخابات برای Bodoland جلو مردم (BPF).

همچنین M رشید Choudhury شروع خواهد شد کار با آسام کنگره از 1 جولای برای 2021 آسام مجمع انتخابات. برای این کار او ایجاد نامرئی تیم است که نظارت بر تحولات از نزدیک در تمام 126 حوزه کار و استراتژی.

در حالی که صحبت کردن در مورد آسام موقعیت سیاسی آقای Choudhury گفت: آسام رای دهندگان عاطفی و احساساتی هنوز هم نیاز به اصلاحات.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de