تاثیر کمتر از COVID-19 در داغتر مناطق می گوید بمبی-مدرس مطالعه

یک مطالعه اخیر توسط یک تیم از محققان در IIT-مدرس پیدا کرده است کاهش موارد COVID-19 در مناطق با درجه حرارت بالا. داده های جمع آوری شده از 85 مکان در سراسر جهان را نشان می دهد 90% از کل موارد تایید شده ثبت شد از منطقه با درجه حرارت های مختلف بین 3 – 12°c.

برای مطالعه محققان جمع آوری شده 107,351 تایید موارد از 85 مکان در سراسر جهان از جمله شدت آسیب دیده استان در چین, کره جنوبی, ایتالیا, فرانسه, ایران, آلمان, آمریکا, اسپانیا و ژاپن است. این داده ها بیشتر مورد تجزیه و تحلیل توسط پارامترهای هواشناسی.

این گزارش همچنین نشان می دهد یک ارتباط بسیار قوی بین شاخص اشعه ماوراء بنفش و تعداد موارد تایید شده. مناطق که در آن شاخص اشعه ماوراء بنفش بيشتر از 5 تعداد تایید موارد آلوده کاهش بیشتر است. از آن شده است مستند که در دماهای بالاتر و یا طولانی مدت قرار گرفتن در معرض تابش UVC کاهش عفونت ویروس.

این یافته ها همچنین نشان می دهد که مصنوعی تابش اشعه ماوراء بنفش می تواند یکی از راه های موثر برای استریل ساخته شده است تا محیط برای کاهش گسترش در میان جامعه است.

مطالعات قبلی پیشنهاد شده است که شایع ترین ویروس های آنفولانزا بستگی به فصلی که حاکی از آن است که در طول سردتر دمای آنفلوانزا ناشی از ویروس ها را افزایش می دهد که پس از آن فروکش با گرم شدن دمای هوا می باشد. این فرض تا کنون حمایت است هر قوی تجزیه و تحلیل و تحقیقات علمی است.

استاد Sachin S Gunthe از رشته مهندسی عمران وزارت IIT – مدرس اظهار داشت که مطالعات قبلی نشان داده اند که بقای دیگر ویروس های آنفولانزا را کاهش داده است uopn قرار گرفتن در معرض دمای بالا و شاخص اشعه ماوراء بنفش. این مطالعه صرفا بر اساس شواهد آماری. هیچ شواهد فیزیولوژیکی برای اثبات این واقعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im