اصطلاح “عشق جهاد” تعریف شده است و تحت نظر قوانین و چنین موردی گزارش شده توسط هر مرکزی سازمان های این مرکز گفت: در مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه.

در پاسخ به یک سوال توسط کنگره MP Behanan بنی اتحادیه وزیر امور خارجه برای صفحه اصلی G کیشان ردی گفت: ماده 25 قانون اساسی برای آزادی برای اظهار تمرین و تبلیغ دین به موضوع نظم عمومی اخلاق و سلامت.

دادگاه های مختلف از جمله کرالا بالا دادگاه تایید کرده این دیدگاه خود پاسخ گفت.

“اصطلاح” عشق جهاد ” تعریف شده است و تحت قوانین موجود. هیچ موردی از “عشق جهاد” گزارش شده توسط هر مرکزی سازمان گفت: در پاسخ به یک سوال نوشته شده.

وزیر گفت: دو مورد از کرالا مربوط اینتر-ایمان ازدواج شده اند جستوجو کرد توسط آژانس تحقیقات ملی (نیا).

به نیا تا به حال انجام ازدواج بین ادیان در کرالا در سال 2018 در زمینه Hadiya مورد رسیده است که دیوان عالی کشور است. مورد بود در مورد ازدواج Hadiya یک هندو زن بود که به اسلام گروید و ازدواج Shafin جهان.

ازدواج لغو شد توسط کرالا بالا دادگاه بر اساس درخواست ثبت شده توسط پدر او است. دیوان عالی کشور بعد از کنار بالا دستور دادگاه.

به نیا تصمیم به بررسی 11 89 ازدواج بین ادیان که قبل از اجرای قانون مقامات در کرالا است. این موارد را به اطلاع والدين از زوجين مراجعه کننده به ضد تروریسم بال توسط کرالا ، به نیا بسته مورد پس از آن هیچ شواهد نشان می دهد که هر دو مرد یا زن در ازدواج مجبور شد برای تبدیل.

در پاسخ به وزیر ادعا می کنند در Lok سبها, Syro-مالابار کلیسا در کرالا گفت: “کلیسایی ابراز نگرانی در مورد اینتر-مذهبی امور عشق در نور از بحث های دریافت شده از دایره اسقفی مختلف. کلیسایی خواستار آن شدند که مورد بررسی شود به عنوان یک نگرانی جدی برای جامعه است. وضعیت که در آن کلیسایی ساخته شده است این تقاضا هنوز هم وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de