عشق در زمان قرنطینه! Richa Chadha-علی فضل facetime یکدیگر در میان اجتماعی-فاصله

Richa Chadha و علی فضل بود عروسی خود را برنامه ریزی شده را در ماه آوریل این سال است. اما با توجه به ادامه coronavirus شیوع این زوج تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن ازدواج خود را. آنها تا به حال منتشر شده بیانیه ای که به عنوان خوانده شده “با توجه به سناریو و تاسف به نوبه خود از وقایع با توجه به COVID-19 همه گیر در سطح جهان و علی و Richa تصمیم گرفته اند برای به تعویق انداختن عروسی خود را در توابع به دومی نیمی از سال 2020 آزمایشی است. آنها برای همه آرزو به سالم و امن و بدون هیچ هزینه ای می خواهید خود را به دوستان و خانواده ها و خوبی wishers تحت تاثیر قرار.”

در حالی که به عقب Richa به او در زمان Instagram صفحه و 11 دقیقه طولانی فیلم که در آن او دیده می شود, تماس تصویری علی به عنوان هر دو آنها خود quarantining در خانه های مربوطه. او دیده می شود و گفتن او “احساس می کنم دیده نمی شود شما برای همیشه.” او همچنین می گوید: “من نفرت پخت و پز, اما من آن را انجام سه بار در روز است.” این Panga بازیگر می افزاید: “آن را مانند طبیعت است که ما به یک تنگ با کف دست زدن.”

Richa زیر نویس این ویدئو بیان “من قرنطینه! @alifazal9 خود انزوا و اجتماعی فاصله یک تمرین خوب برای این زمان… और कोई گزینه नहीं है ! اگر نه برای خودتان آن را انجام دهید برای مردم شما را دوست دارم ! به خصوص این سیاره نیاز دارد برای ما به توقف! @amyradastur93 و @sapnapabbi_sappers آیا شما وعده @alifazal9 غذا؟”

ویدیو زیر را بررسی کنید:

در

علی نیز سهام این ویدئو از طرف او و می نویسد: “اجتماعی منع رفت و آمد. خطای 404 بنابراین در اینجا من ضبط کوچک ما vaartalaap و چند و انجام ندهید مانند مد فوق العاده faux pas من نمایش بر روی نیمکت من!! اما پس از آن.. اصلی gharpe hoon.. و من رو روي!! Hehe. خدا. @therichachadha تا به حال برخی بسیار خنده دار بینش و پس از این دیگر پایان تماس بگیرید. از آن لذت ببرید. #chalocurecorona #socialdistancing”.

نگاهی به:

در

شهروندان در هند شده اند توصیه به ماندن در خانه تا 31 مارس سال 2020 به عنوان در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im