این ولنتاین روز عشق است در هوا و در دفتر جعبه را. مخاطبان صحبت کرده است با تمام قلب و عشق برای Imtiaz Ali Love Aaj Kal بازیگران Kartik Aaryan سارا علی خان, Randeep Hooda و مشخصات arushi Sharma.

طرفداران داده اند آن را شست بزرگ را به عنوان فیلم raked در 12.40 کرور خالص در روز 1 در هند ، این رقم نیز نشانه بالاترین باز کردن تعداد روز برای Kartik Aaryan که به طور پیوسته تبدیل به یکی از مهمترین و نقد شدنی در بانک بازیگران جوان در فیلم هندی, صنعت, ضرب و شتم سوابق خود را و هم دیگران فیلم پس از فیلم است.

این در حالی است پس از یک آبی واقعی داستان عشق و علامت آن در بالیوود نقره ای صفحه نمایش; Love Aaj Kal درستی را پر می کند این فضا با امتیاز تفسیر عشق و پیچیدگی حدود روابط در دوران مدرن. اضافه کردن به که Sara-Kartik درخشان شیمی ساخته شده است بزرگ پیش بینی و هیجان در میان مخاطبان به گرفتن خود را روی صفحه عاشقانه.

تجارت تحلیلگر Girish Johar صحبت در مورد فیلم میزان موفقیت در هندوستان تایمز گفت: “این یک Imtiaz Ali فیلم بر اساس روابط است. آن است که آزاد در روز ولنتاین و اهداف جوانان در مترو شهرستانها. آنها برنامه ریزی کرده اند و آن را در چنین شیوه ای که آن را همزمان با خلق و خوی ملت است. سینما رانده است که جوانان آنها در جشن این روز با دوستان خود و عزیزان. با وجود بودن تعطیلات و کسب و کار جهش حدود 15-20 ٪ در روز ولنتاین به عنوان جوانی می خواهید به افراط در فعالیت های اوقات فراغت و رفتن برای یک فیلم است که در بالای لیست خود را. آن را به یک ترکیب اثر به عنوان فیلم است جوان و ترویج شده است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im