لوئیزیانا قاضی که شات کردن N-Word رنگ و لعاب پیام های متنی پس از او امر شده بود کشف استعفا


تصویر: WBRZ2

یک روز پس از لوئیزیانا فرماندار جان ادم ادواردز به نام برای استعفای قاضی منطقه جسی LeBlanc ارسال نامه ای اعلام کرد او می تواند پله پایین بلافاصله. LeBlanc شده بود رو نصب فشار برای استعفا پس از یک ایستگاه خبری محلی کشف شده است که نه تنها به حال او شده است داشتن رابطه با یک معاون در محله بروس Prejean اما تا به حال با استفاده از یک رشته از نژادی تهمت هنگامی که امر شده بود نشان داد.

در نامه ای به رئیس دادگستری Bernette جانسون LeBlanc نوشت:

“این است که با قلب سنگین و عمیق تاسف است که من به طور رسمی مناقصه استعفای من به عنوان قاضی, 23rd قضایی دادگاه منطقه. در حالی که من excusing رفتار من با استفاده از یک نژاد نامناسب کلمه من ادامه خواهد داد و به عذرخواهی می کنیم برای آن است.”

تبلیغات

با توجه به WAFB تلویزیون, LeBlanc با استفاده از n-word حداقل سه بار در یک متن ارز با Prejean در سال 2018 (هر دو از آنها سفید).

از سی ان ان:

LeBlanc استفاده از کلمه در یک سری از پیام های متنی با اشاره به قانون کارمند و یک کلانتر معاون او نیز به نام “قاتل.” LeBlanc گفت WAFB که در ماه دسامبر سال 2018 او دریافت ناشناس بسته که شامل سوابق تلفن با Prejean از جمله اتهام تماس با یک کارمند قانون دیگر برای قضاوت در این منطقه است. او گفت: او “ترس” و “اضطراب” در مورد آن را باعث پیام های متنی.

تبلیغات

LeBlanc به طور مداوم رد کرده است که او استفاده از نژادی تهمت به تازگی به عنوان دو سال پیش تا به حال هر گونه تاثیر در دادگاه تصمیم گیری یک خط استدلال او نگهداری در استعفا نامه.

تبلیغات

“من افتخار می کنم از کار من به عنوان یک قاضی و چالش هر کسی در نگاه به رکورد من هر و همه موارد من گرفته شده است. من پشتکار کار می کرد به اجرای عدالت نسبتا کورکورانه و بدون توجه به هر گونه تعصب,” او نوشت. LeBlanc سپس در ادامه به جزئیات موارد زمانی که او uhmmm…آیا او کار ؟

او با ذکر یک مثال که در آن او در بر داشت یک سیاه LSU فوتبال بازیکن گناه نیست از باتری جنسی یک زن به دلیل “شواهد پشتیبانی نمی کند گناه” است که مرتب کردن بر اساس تصمیم یک قاضی نباید ضد نژادپرستی ستاره طلا ،

تبلیغات

LeBlanc نیز اقدام به پرتاب Prejean زیر اتوبوس—اشاره است که او تا به حال چندین مساله از جمله با این قانون کارمند و یک مقام عالی رتبه در فرمانداری کارکنان.

آن را فراموش LeBlanc, شاید, که در هیچ یک از این موارد می تواند در این امر تاثیر قضایی نتیجه. و در هیچ یک از آن موارد بود آن را گزارش داد که یک فرد با استفاده از کشت نژادی تهمت در هر زمینه است.

تبلیغات

این واقعیت است که LeBlanc فکر می کردم او می تواند با استفاده از یک نژادی خیلی معمولی در اشاره به اعضای اجرای قانون بودند که همکاران او و آن را تحمل نمی کند هر گونه تاثیر بیشتر در قضاوت است که در واقع به عنوان یک پرچم قرمز به عنوان کلمات خود را.

“به عنوان یک فرد, من می دانم که من یک نژادپرست است. من می دانم که من درمان همه با احترام. مهم نیست که شما چه کسی هستید” LeBlanc گفت WAFB در اوایل این ماه. “من مطرح نشده بود برای درمان کسی بر اساس رنگ پوست خود را. بنابراین به کسانی که مردم به آنها بگویید بله من وحشتناک تصمیم گیری در استفاده از این تهمت نسبت به این افراد است. من برای درخواست بخشش از آنها. من در خواست بخشش از خدا. و من می دانم که من یک فرد است که پایگاه شما رنگ پوست خود را.”

تبلیغات

باتون روژ شعبه NAACP جمهور یوجین کالینز با سی ان ان گفت جمعه “عذرخواهی کافی نیست” و سوال دیگر وجود دارد موارد که در آن او با استفاده از این مدت:

“چند بار تا به هر کسی پا به دادگاه و شما را دیدم که کلمه؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>