لس آنجلس کلانتر می گوید هشت نمایندگان در زمان غیر مجاز عکس های کوبه برایانت محل سقوط


Illustration for article titled Los Angeles Sheriff Says Eight Deputies Took Unauthorized Photos of Kobe Bryant Crash Site

عکس: راب Carr (گتی ایماژ)

امشب داستان نشان میدهد که حتی در صورت آشکار تراژدی پلیس را پیدا خواهد کرد یک راه برای لعنتی ناخالص.

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا نشان داده است که هشت نمایندگان گفته می شود درگیر در گرفتن عکس های گرافیکی از تصادف که در زمان زندگی کوبه و Gianna برایانت به عنوان به خوبی به عنوان هفت دیگران با توجه به ABC 7. نمایندگان باید حذف عکس ها و رو به رو هستند تحقیقات در علاوه بر این به پتانسیل اقدام انضباطی. یک وکیل برای ونسا برایانت نشان داد که او تا به حال به طور خاص به دفتر کلانتر به روز از سقوط به مطمئن شوید که تصادف شده بود مهر و موم شده از عکاسان برای محافظت از حریم خصوصی قربانیان.

تبلیغات

بیانوبا اعلام کرد که در حالی که آن را ممکن است در برابر گروه سیاست آن است که در برابر قانون است. او کار با ساکرامنتو قانونگذاران به این عمل جرم است. علاوه بر این او تلاش برای تقویت بخش سیاست های اطراف گرفتن عکس در صحنه جرم.

تبلیغات

صرف نظر از قانونی بودن آن را منزجر کننده است که در این تصاویر وجود داشته باشد در وهله اول. نه مردم و کودکان در میان آنها جان خود را از دست وحشتناک در مد. به عنوان افسران قانون آنها قرار است به دنبال حداقل برخی از پایه احترام. این هشت مرد تصمیم به ایجاد یک منظره فاجعه است. گرفتن تصویر منزجر کننده است به اندازه کافی این واقعیت است که این مرد گفته به اشتراک گذاشته تصاویر نیز فقط آن را بدتر می کند.

من احساس می کنم خیلی بد برای تمام خانواده درگیر است. آنها در میان عزادار و باید برای مقابله با فاجعه ای در حال بهره برداری توسط اجرای قانون از تمام مردم.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>