شهردار لوس آنجلس را تهدید به تعطیل کردن نرم افزار های غیر ضروری کسب و کار


Illustration for article titled Los Angeles Mayor Threatens to Shut Down Utilities in Non-Essential Businesses

عکس: ماریو تاما (گتی ایماژ)

ما در حال حاضر در میان یک بحران بر خلاف هر چیزی که ما تا کنون دیده ام قبل از. با وجود این واقعیت است مردمی به نظر می رسد ثابت قدم در عمل مانند وجود ندارد کشنده و بسیار مسری ویروس در این خیابان است. به طوری که شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti ممکن است برای سرکوب و حتی بیشتر.

به گزارش CBS News, Garcetti تهدید کرده است که برای خاموش کردن برق و آب غیر ضروری کسب و کار است که باز بماند طریق شهر فعلی “امن تر در خانه” اورژانس سفارشات. فعلی سفارشات اجازه می دهد تنها خدمات ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها که ارائه و درمانگاه ماری جوانا به باز بماند. در طول جلسه توجیهی در روز سه شنبه Garcetti گفت: “شما نیاز به آن را متوقف کند. این شانس خود را به مرحله و آن را تعطیل کند چرا که اگر شما نمی خواهیم شما تعطیل.”

تبلیغات

من درک می کنم مردمی نمی خواهید به از دست دادن کسب و کار در این تلاش بار اقتصادی اما این ain’t حرکت. این است که بسیار سرايت ویروس است که در حال حاضر هزاران نفر کشته و چپ هزاران نفر دیگر در بیمارستان بستری است. لس آنجلس به تنهایی 1216 موارد و 21 کشته و پنج شنبه. این سرویس به هر یک از دیگر به مکان پایین و به در داخل باقی بماند. این نیز می رود برای مردمی با استفاده از این زمان به سر به ساحل و پیاده روی بروید. این شکست هدف از مکان بسته شدن اگر خانواده هستند فقط رفتن به جمع خارج است. اگر شما نگران در مورد آلوده دیگران پس حداقل در مورد کسی که آلوده کردن شما. نشان می دهد حداقل برخی از درجه ای از خود حفظ.

اگر من ممکن است نقل قول مادرم جایی و نشستن. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de