به دنبال به جلو به تابستان Oakwood خانه است که در آن سنت جود خانه رویایی در دره سبز انزال داده می شود دور

در حالی که همه ما به ماندن نزدیک به خانه در انتظار ملی اضطراری, Oakwood خانه است که به دنبال به جلو به تابستان هنگامی که هزاران نفر از Coloradans تور سنت جود خانه رویایی در دره سبز در مرتع پرورش احشام شفق قطبی — به دور داده به برخی از خوش شانس خانواده در سپتامبر. 3.

Oakwood 10 سالانه خانه رویایی است که راهی برای حمایت از سنت جود تحقیقات بیمارستانی در ممفیس که در آن کودکان و نوجوانان مبتلا به سرطان که پذیرفته بالینی بدون پدر و مادر خود را همیشه یک لایحه است. دنور یکی از 44 بازارهای سراسر کشور که انجام سالانه St. Jude خانه رویایی با 549 خانه دور داده به عنوان از سال گذشته است.

“سنت جود خانه رویایی چیزی است که ما بسیار پرشور در مورد می گوید:” Oakwood را چچنی گرینبرگ که با کارا Svendson, Leah DeFelice و Ritchie Kotschau نمایش سه مجموعه خانه سبز در دره تگزاس جدیدترین منطقه شرق Picadilly جاده در شهر آرورا. “ما راه دادن به تحقیقات سرطان و خانواده های آسیب دیده.”

بیش از سال است که Oakwood همکاری با سنت جود در خانه رویایی جالب, موفقیت, نرخ برابر سرطان کودکان ادامه داد: برای صعود — در حال حاضر در حدود 80 درصد به دلیل در بخشی به درمان های تحقیق در بیمارستان.

St. Jude تنها موسسه ملی سرطان-تعیین مرکز جامع سرطان تنها اختصاص به کودکان و نوجوانان امیدوار به بقا نرخ نزدیک به 90 درصد است. شرکت های بیمه دریافت صورتحساب از سنت جود است اما خانواده ها هرگز به اتهام حتی برای سفر و اقامت به لطف حامیان مالی و کمک های مالی.

خانه رویایی یک دیلون طرح از Oakwood را افق مجموعه در حال حاضر در حال شکل گرفتن در 4507 N. Quatar دادگاه. آن را تحویل چهار اتاق خواب و 3-1/2 حمام 3,600 پا فضا به پایان رسید در یک مزرعه طرح طبقه که دارای یک اتاق بزرگ با شومینه یک حیوان خانگی اسپا در اتاق رختشویی و به پایان رسید زیرزمین با نوار مرطوب همراه با تمدید دو-گاراژ ماشین.

Oakwood برآورد ارزش خود را در $745,000. برای دریافت در حال اجرا است که برای بازدید کنندگان خواهد باید این گزینه برای خرید 100 نقشه کشی بلیط; تمام بازدید کنندگان می توانند برای ثبت نام برخی از فروشگاه های رایگان از جمله 2020 لینکلن Corsair اهدا شده توسط نقطه عطفی لینکلن $10,000 ولگردی و قانونی شکنی خرید در مبلمان ردیف و 3500 دلار ویزا کارت هدیه از لیزر سالن آبگرم.

افق و النهار سری دو از سه مجموعه Oakwood معرفی به Green Valley Ranch شفق قطبی پس از اقامت در خانه سفارش به پایان می رسد. Oakwood نیز سریع-فروش کالسکه خانه خانه های تک خانواری در پایین نگهداری cul-de-کیسه قیمت از پایین $300s.

Green Valley Ranch شفق قطبی خود را داشته باشد و امکانات پارک ها و مسیرهای پیاده روی. که به اورژانس فروش برخی بودند که از خانواده ها در آپارتمان با استفاده از نرخ پایین وام مسکن را خرید و به خریداران از نقاط Green Valley Ranch انتظار برای حرکت به بالا. محله ارائه می دهد خوب رفت و آمد و دسترسی به DIA Buckley هوافضا دانشگاه Anschutz مرکز پزشکی و Gaylord رشته کوه های راکی رفت و آمد مکرر.

حامیان مالی سنت جود خانه رویایی شامل Brizo لوازم جانبی حمام شاو طبقه Trane کوره و لوازم خانگی بوش و همچنین Oakwood را به پیمانکاران فرعی و تامین کنندگان.

Oakwood تیم می توانید تلفن یا ویدئو کنفرانس یا چت زنده و می توانید به ترتیب از فرد و نمایش آن همراه دستورالعمل فرماندار سفارش. اعضای تیم تاکید می کند که آنها در حال بالا بردن خود تمیز/ضد عفونی تلاش بیشتر به مشتری ایمنی ضد عفونی اغلب لمس سطوح مانند شمارنده, صندلی, گوشی, دستگیره درب کلید و سرویس بهداشتی سطوح در مدل ها و دفاتر.

بازديد توسط قرار ملاقات فقط به برنامه تور تماس 303-486-8915.

از قطر آزادراه سر سبز شرق در دره تگزاس بلوار 3 مایل فقط گذشته Picadilly; یا از E-470, خروج, در E. 56 سر غرب به Picadilly سپس جنوب.

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de