خرید رپورتاژ

نگاه کن که در اینجا از مغولستان! – شیوه زندگی

به روز شده: ژانویه 26 سال 2020, 09:42 IST | Ela دس | بمبئی

این شهر دیدن بالدار بازدید کنندگان است. در اینجا یک راهنمای برای کمک به شما بگویم چه پرنده نشسته است و با خود پنجره

Pics courtesy/ Prashant Gokrankar

عکس حسن نیت ارائه میدهد/ Prashant Gokrankar

هر زمستان پرندگان است که بازدید از کشور ما پرواز را از اروپا و مغولستان و شمال چین هیمالیا و برخی از بخش هایی از قاره آفریقا. آنها مهاجرت نسبت به درجه حرارت گرمتر از آنجا که در کوهستانی و برفی مناطق و آب و هوا بیش از حد سخت است برای حفظ مواد غذایی و منابع آب. جالب است که در برابر محبوب اعتقاد به کل جمعیت از هر گونه پرنده مهاجر نیست مهاجرت به عنوان یک روال. اگر مواد غذایی است که هنوز هم موجود در زیستگاه اصلی خود و زمینه پرورش در ادامه به رشد در زمستان آنها قرار داده است.

آموزش و حیات وحش متخصص و عکاس Prashant Gokrankar که انجام پروانه و پرنده مسیرهای پیاده روی در ماهاراشترا پارک ملی کمک می کند تا شما را شناسایی پرندگان مهاجر شما به احتمال زیاد به نقطه در محله خود را.

خاکستری Drongo

از: نژاد در هیمالیا مگس را از جامو و کشمیر هیماچال و آروناچال

این همه چیز خوار تاریک plumed پرنده در سایه خاکستری هوایی شکارچی آکروباتیک در حرکت است. آن را می یابد و آن غذا از حشرات, انواع توت ها و شهد در پوشش گیاهی متراکم.
موجود در: باز کردن باغ ها در سراسر شهر و در داخل Bhavan کالج پردیس.

سینه سرخ Flycatcher

pic

از: آسیای مرکزی و اروپا

یکی دیگر آکروباتیک پرنده ای که جلب حشرات در هوا اواسط پرواز این پرنده می تواند بلافاصله خال خال به دلیل گلو قرمز در طول فصل جفت گیری.
موجود در: جشن گرفتن مشترک housefly و زنبور عسل می توان آن را خال خال در سراسر شهر اما بهترین شرط بندی شما است Veer ماتا Jijabai Bhosale Udyan و باغ وحش.

هندی طلایی مرغ انجیر خوار

pic

از: مهاجرت محلی از هیمالیا

در اندازه شبیه به مشترک مینای مردان می تواند خال خال با رنگ زرد روشن و پر و عمیق چشمان سیاه (فکر می کنم کلئوپاترا-سبک kajal صف peepers).
موجود در: شکار انواع توت ها و شهد ترین محلی باغ آسان خواهد بود تماشای پرنده زمینه را برای این سنگ ،

مایل به سبز Wobbler

pic

از: آسیای مرکزی و اروپا و مغولستان

مشابه اما tinier از بلیته را نی Wobbler, این پرنده اقدامات در نه سانتیمتر با نور سبز آغشته پر است.
موجود در: فرصت طلب شکار پرنده, آن نیاز به متراکم جنگل برگریز به تغذیه از حشرات و پروانه تخم مرغ است. نگه داشتن یک چشم را بر روی درختان بلند در Goregoan و Aarey مستعمره.

بلیته را نی Wobbler

pic

از: در سراسر اروپا و مغولستان آن تمایل به ماندن در دیگر اگر زمستان طولانی در کشور خود را از مبدا.

نام انگلیسی جانورشناس ادوارد بلیته این wobbler اقدامات در 11 سانتیمتر از منقار خود را به نوک دم آن است. با کسل کننده-استتار قهوه ای بال و پر این پرنده بسیار خجالتی و گریزان پنهان در بوته و ساخت متمایز الکتریکی صدا.
در بر داشت در سراسر شهر; با این حال, شما باید برای نگه داشتن گوش کردن به دنبال آن برق تماس به نقطه آن است.

درخت Pipit

pic

از: مناطق کوهستانی هیمالیا

کوچکتر از معمول مینای آن زیتون سبز بال (به اشتباه با زیتون-حمایت pipit), جشن گرفتن, انواع توت ها, شهد و حشرات است.
موجود در: شانس شما بهتر لکه بینی پرنده در Sanjay Gandhi پارک ملی و ماهاراشترا پارک طبیعت.

که در مهاجرت به هند ؟

پرنده گان ک, همچنین شناخته شده به عنوان آواز پرندگان که پیدا کردن مواد غذایی خود را در درختان و درختچه ها (متشکل از حشرات و میوه و کوچکتر مخلوقات) از دست دادن منبع خود را از مواد غذایی هنگامی که درختان ریختن برگ های خود را در زمستان. و waders مانند فلامینگو و شن و ماسه pipers که شکار برای مواد غذایی (ماهی و دریایی کوچک زندگی) در آبهای کم عمق که توقف بیش از یک بار در فصل سرد مجموعه در.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de