دیگر هفته کار می دهد سیم پیچ مس علاقمندان فرصتی برای رفع کاستی های پیش از فصل به طور منظم آخر

در یک طرف کندتر هفته پیش از به طور منظم فصل آخر به معنی وضعیتی وخیم کلرادو بسکتبال مردان تیم فرصت کمتری برای کار خود را از فانک است که خدشه دار بازی خود را در طول کشش اجرا شود.

در عین حال گاومیش به حال فرصت کافی برای ایجاد یک اجرا در Pac-12 کنفرانس قهرمانی و همچنین حفاری یک نقطه در لیگ برتر چهار که می آید با یک دور اول خداحافظ برای کنفرانس مسابقات هفته آینده در لاس وگاس. این فرصت ها از بین رفته اند. بنابراین اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای به کل کار در هفته برای آماده شدن برای به طور منظم فصل آخر روز شنبه در یوتا (12:30 p. m. MT, Pac-12 شبکه) آن است که علاقمندان باید چند روز به تمرکز به سمت داخل.

علاقمندان طرفداران امیدوارم که این دقیقا همان نوع از درمان این تیم نیاز به پاک کردن نیش در سه بازی از دست دادن رگه که اتحادش را تغییر مس از لیگ عنوان مدعی به یک تیم است که نیاز به یک برنده به علاوه کمک به اطراف لیگ فقط به زمین یکی از کسانی که بالای چهار نقطه.

“ما نیاز به زمان زیادی را به عنوان ما می توانید در حال حاضر. ما نیاز به کشف این مسائل و به کسانی که ما آنها” مس گارد نقطه McKinley رایت چهارم گفت. “من صحبت کردن به بچه ها وجود دارد بسیاری از مردم از خنده ما در حال حاضر. مردم خوشحال هستند ما در حال از دست دادن. ما فکر کردیم که ما یک تیم خوب در اوایل و در اینجا ما هستند و ما از دست داده ایم سه در یک ردیف جداول تبدیل شده است. ما رو به شکل چیزی است.”

همانطور که انتظار می رود علاقمندان کاهش یافته است از این هفته AP بالا 25 در دوشنبه پایان دادن به یک برنامه رکورد بستن هشت هفته متوالی در نظرسنجی ملی. با وجود های اخیر swoon علاقمندان باقی می ماند در موقعیت جامد برای یک NCAA Tournament اسکله آغاز دوشنبه در شماره 22 در شبکه رتبه بندی و شماره 29 در KenPom.com.

“چالش من این است که مطمئن شوید که این تیم می داند چقدر خوب ما می شود و به بازی به آن پتانسیل” مس سر مربی نی نی بویل گفت. “زمانی که تیم خود را بازی نمی کند تا پتانسیل خود را به عنوان یک مربی من آن را شخصا. این کار من است. این که آیا آن فرد بازیکن و یا اینکه آیا این گروه به طور کلی. ما باید بعضی از بچه ها که واقعا مبارزه در حال حاضر.”

بعد از یک روز خاموش دوشنبه علاقمندان خواهد شد بازگشت به کار سه شنبه در تلاش به دست آوردن مجدد دفاعی جرقه که شده این تیم را از طریق بخش عمده ای از فصل اما رها کرده است, تیم ملی بیش از دو هفته گذشته. مس سه مخالفان در آن اسلاید را در هر شات حداقل 45 درصد UCLA و کال رفتن یک ترکیب 17-برای-40 (.475) از 3 نقطه محدوده. روز یکشنبه کاردینال در معرض علاقمندان داخل برش از طریق CU دفاع در خواهد به ارسال 56-34 مزیت امتیاز در رنگ.

شاید علاقمندان می تواند اطمینان توسط یک قطعه کوچک از برنامه تاریخچه تحت بویل. زمانی که علاقمندان برنده چهار بازی در چهار روز به ادعای 2012 Pac-12 مسابقات قهرمانی آنها وارد مسابقات با ضرر و زیان در سه تا از چهار نهایی بازی فصل. که اجرا شامل 14-از دست دادن نقطه در ایالت اورگان در آخر که می تواند بهبود یافته است و علاقمندان’ کاشت.

بدیهی است که علاقمندان ترجیح می دهند برای پایان دادن اسلاید در یوتا و بسته برخی از حرکت برای سفر به لاس وگاس. در عین حال پس از بیل تاسف فقیر شیوه منجر به winless اجرا از طریق منطقه خلیج چگونه علاقمندان انجام سهشنبه تا یکشنبه ممکن است به عنوان مهم به عنوان عملکرد خود را در سالت لیک سیتی.

“ما باید به جلو و برخی از قدیمی مدرسه شیوه های مانند ما تا به حال در شروع فصل و هویت ما پشت” مس رو به جلو اوان Battey گفت. “ما استفاده می شود برای لذت بردن از حفاظت. ما استفاده می شود برای لذت بردن از دفاع. که هویت ما است. بود که ما مقابله. اما به نوعی آن را در سمت چپ ما و من نمی دانم چرا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>