پلیس لندن کشتن مشکوک در “تروریسم مربوط به” دارویی و نقدی

لندن — پلیس و کشته شدن یک مرد در جنوب لندن پس از زخمی شدن حداقل دو نفر در “تروریسم مربوط به” دارویی و نقدی پنج شنبه, پلیس گفت:.

این حمله در Streatham محله مشخص شده خروج از حملات اخیر در پایتخت بریتانیا است که در زمان نزدیکی با مشخصات بالا نشانه در مرکز لندن.

“شرایط در حال ارزیابی” پلیس متروپولیتن نیروی توییتی. “این حادثه اعلام شده است به عنوان تروریست-مرتبط است.”

پلیس گفت که آنها دریافت گزارش از دارویی و نقدی حدود 2 بعد از ظهر متعدد پزشکی اورژانس وسایل نقلیه به سرعت پر از خیابان به عنوان هلیکوپتر ماند سربار با توجه به تصویری به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

شاهد Karker طاهر گفت: آسمان, اخبار که مخفی افسران پلیس در تعقیب مرد پایین محله خیابان اصلی تجاری.

“آنها مدام به او را ‘متوقف’,” طاهر گفت. “اما او متوقف نشد و پس از آن من تو را دیدم که آنها به ضرب گلوله او را سه بار. این وحشتناک بود دیدن آن است. مرد بود در کف و آن را مانند نگاه او به حال چیزی است که به پلیس گفت: ممکن است یک دستگاه است.

“پلیس به ما آمد و گفت: شما مجبور به ترک فروشگاه زیرا او یک بمب در کیسه خود را,'” طاهر اضافه شده است.

ریچارد Mustonen-Smith, 59, خیابان پاستور است که آموزش دیده برای کار با پلیس در شرایط بحران گفت: او در شوک بود.

“من در اینجا تمام زندگی من است,” او گفت:. “ما همیشه در حال گرفتن حوادث را در اینجا اما نه به این.”

وقوع حمله کمی بیش از دو ماه بعد دو نفر با چاقو به مرگ در نزدیکی پل لندن توسط یک مرد که به تازگی منتشر شده است از زندان جایی که او در خدمت به 16 سال حبس برای توطئه حمله تروریستی.

مقامات بریتانیایی در Nov. 4 کاهش می یابد و ملی سطح تهدید به “قابل توجهی” به معنی یک حمله در نظر گرفته شده است به احتمال زیاد. این سومین بالاترین سطح در پنج مرحله هشدار سیستم مورد استفاده توسط مقامات بریتانیایی و علائم اولین بار در سطح تهدید شده است تا پایین ترین سطح از اوت. 2014.

استفان رابرتز ” معاون سابق وزارت کمیسر پلیس متروپولیتن گفت: مقامات خواهد سعی کنید تا به سرعت جستجو مظنون اقامت و تصاحب هر کامپیوتر و دستگاه های به صیقلی کردن اینترنت خود را ، محققان را به تحقیق در مورد این مرد پس زمینه برای یادگیری بیشتر در مورد این حمله و هر گونه امکان co-توطئه گران او گفت:.

رابرتز گفت: اگر این حقایق نشان می دهد دارویی و نقدی انجام شد توسط یک “self-starter” در آن به معنای آن است که هر شهرستان در این کشور آسیب پذیر در هر زمان به یک نوع مشابه low-tech حمله.

بل Reberio-Addy, یک عضو پارلمان که نشان دهنده Streatham گفت: پلیس باید مطمئن باشید او آن را یک “حادثه جدا.”

نخست وزیر بوریس جانسون ستایش پلیس و اورژانس کارگران است. شهردار لندن صادق خان خواست جامعه حل و فصل در یک حمله دیگر.

“تروریست ها به دنبال تقسیم و برای از بین بردن راه ما از زندگی,” او گفت:. “اینجا لندن ما هرگز اجازه دهید آنها را موفق خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید