مستند راهنمایی: یک تابستان قبل برای خانه خود را

مستند راهنمایی: یک تابستان قبل برای خود خانه و سبک زندگی

منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020, 13:11 IST | سرپرستان | دهلی نو

این مستند فاز قطعا به همراه آورده و این فرصت را به آغوش این زمان با کاوش غرایز خلاق خود را در حالی که متوجه شخصی و بهداشت محیط زیست

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

این فصل تابستان است همه چیز در مورد تلاش گرایش های جدید در حالی که صرف وقت در خانه است. ساخت بسیاری از شما پیله و ایمن ماندن در زمان فعلی یک اولویت است. برای یک پیچ و تاب و هیجان انگیز روزمره خود را به خانه پناه در اینجا چند راهنمایی سریع قبل برای لذت بردن از و یا بهتر رتبهدهی نشده است ایجاد گرما کمی قابل تحمل تر.

“این مستند فاز قطعا به همراه آورده و این فرصت را به آغوش این زمان با کاوش غرایز خلاق خود را در حالی که متوجه شخصی و بهداشت محیط زیست. از آنجا که خانه خود را تبدیل به تنها پناهگاه staycation هستید مقصد و نقطه پاتوق برای برخی از زمان در حال حاضر, ما باید به مراقبت از نگاه و احساس از فضای داخلی و حفظ مناسب پاکیزگی به لذت بردن از بودن cocooned شده شده و امن در ما کامل اقامت می گوید:” Parul Mittal, مدیر Greenlam Industries Ltd.

میتال سهام با IANSlife این آسان برای انجام ایده ها دکور خانه:

تعطیلات vibes در خانه

است که در ساحل و یا سمت تپه staycation هستید با شما تماس ؟ اگر پاسخ مثبت است پس از آن را آسان-شادی تعطیلات vibes به خانه خود را. انتخاب کردن برای یک چوبی تعمیرات اساسی و به روز کردن اتاق خود را با آن ذات است.

تزئینی روکش که تابش گرما و آرامش از چوب طبیعی به شما احساس خارج از منزل و در محیط داخلی. زینت خود را به لهجه های مبل را پوشش می دهد و بالشتک در سایه سفید برای دعوت از حد نور به اتاق به عنوان امکان پذیر است. در حال حاضر همه شما نیاز دارید این است که خود را خوشمزه تابستان mocktail به لذت بردن از تعطیلات خود را در خانه!

مورد علاقه گوشه

همه ما یک نقطه های مورد علاقه در صفحه اصلی است که به ما می دهد بسیار زیاد آسایش و شادی. مانند گوشه ها می تواند نقش مهمی در انهدام ما از یک کار گیج کننده از خانه و در عین حال شارژ شما برای روز های آینده. بنابراین این مهم است که به نگه داشتن آن را تمیز و تابستان آماده است. جای یک کیسه لوبیا و یا یک تشک همراه با گل الگو کوسن های عجیب و غریب را لمس کنید. امروز مردم به طور گسترده به دنبال چوب کف گزینه های است که بسیار آسان برای حفظ و دوام. برای رفتن چوب واقعی طبقه است که متوسط خنثی به عنوان آنها مقاومت در برابر تبدیل شدن به بیش از حد گرم و یا سرد با افزایش ناگهانی و افت دما است. در نهایت بهترین نتیجه را از زباله توسط بازسازی یک چمدان قدیمی به عنوان یک جدول و یا ذخیره سازی خود را برای فعالیت های سرگرم کننده.

لذت بردن از تابستان در حالی که کار در خانه

شما زحمت می تواند تکرار این فصل نشاط و طراوت و چالاکی در اطراف میز کار خود را در خانه. شروع با مخلوط کردن اهل تفریح و بازی نقاشی با مداد رنگی رنگ مانند رنگ صورتی تیره سبز دریایی و سنگ ماه آبی به معرفی یک زندگی جدید برای خود کار منطقه است. زمانی که این سایه ها استفاده می شود در برابر لمینت دیوار در سایه قهوه ای نور را به زیبایی تأکید بر کسانی که میآید رنگ. ترتیب همه کار ضروری ثابت و اسباب بازی بر روی میز کار خود را به نگه داشتن فضای شسته و رفته و مرتب. این حداقل کاری کمک خواهد کرد که شما تمرکز در حالی که کار در سرعت مطلوب برای رسیدن به یک تعادل کار و زندگی حتی در حالی که کار از خانه.

با این دکور لذت بردن از گرما و vibes خوب در طول روز!

خانه بهداشت

صفحه اصلی هموار راه را برای صلح از ذهن و آرامش روح در طول فصل گرم. در حالی که خودتان هیدراته این نیز مهم است برای حفظ شخصی و بهداشت محیط زیست به نگه داشتن خود را امن از میکروب ها. خوب نگران نباشید به عنوان وجود دارد سطوح ضد باکتری مانند ورقه, خود را برای دیوارها و جدول-تاپ است که می تواند کمک به شما انجام دهد. علاوه بر این در شرایط فعلی بهتر است به را انتخاب کنید ضد باکتری ورقه که می تواند مانع رشد باکتری ها تا 99.99 درصد ساخت آن بهداشتی رویه گزینه برای دیوار خود را.

اتاق نشیمن

این فصل تابستان در حالی که quarantining در خانه در اتاق نشیمن استفاده می شود اغلب. نگه داشتن این فضا تمیز و جادار که infuses آرامش و دو برابر سرگرم کننده از وقت با کیفیت با خانواده. به برخی از تازه گیاهان در داخل از باغ خود را برای تکمیل طبیعی دکور تم. جفت تابستان زنگ مانند نور آبی و سبز و نارنجی را با مهندسی کف چوب به دم یک دوز از طراوت هوا می باشد. به عنوان مهم سلامت مشاوره توسط دولت ما بیش از حد نشان می دهد برای همیشه نگه داشتن یک ضد عفونی کننده دست نزدیک و حفظ پاکیزگی در خانه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>