مستند: راه آهن به لغو 39 لاخ بلیط رزرو برای May 15-ممکن است پس از 3 مسافر خدمات تعلیق تمدید

راه آهن هند را لغو حدود 39 لاخ بلیط رزرو برای سفر بین 15 آوریل و مارس 3 به عنوان مستند در سراسر کشور بیش از coronavirus همه گیر تمدید شد در روز سه شنبه.

پس از نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد که این مستند به دلیل COVID-19 شیوع آن در حال گسترش به مه 3 راه آهن هند گفت: آن را به حالت تعلیق همه خدمات قطار از 15 آوریل تا 3 مه. رزرو شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی.

قبلا قطار لغو شد بین مارس 25 مارس 14 با توجه به 21 روز مستند. آن را به حال, اما, اجازه, رزرو بلیط برای سفر شروع پس از تاریخ 14 آوریل. حدود 39 لاخ رزرو ساخته شد مسافران به گزارش گفت:.

“در ادامه اقدامات انجام شده در پی COVID-19 مستند آن تصمیم گرفته شده است که همه مسافر ریلی در راه آهن هند از جمله حق بیمه قطار Mail/اکسپرس قطار مسافری, قطار, قطار حومه کلکته مترو راه آهن مسکونی راه آهن و غیره باید همچنان به باقی می ماند تا لغو 3rd مارس سال 2020” راه آهن هند گفت: در روز سه شنبه.

بدون رزرو از هر نوع بلیط ها از جمله e-بلیط باید انجام شود تا مشاوره بیشتر آن گفت. این تسهیلات از لغو آنلاین باقی خواهد ماند کاربردی برای رزرو بلیط.

تمام شمارنده برای رزرو بلیط برای UTS & PRS نیز بسته باقی می ماند تا سفارشات بیشتر.

هزینه کامل داده خواهد شد و برای بلیط رزرو شده برای قطار لغو وزارت راه آهن گفت: در آزادی مطبوعات.

در حالی که بازپرداخت به صورت خودکار خواهد بود صادر شده برای e-بلیط کسانی که رزرو بلیط در شمارنده می تواند ادعا بازپرداخت تا ژوئیه 31. E-ticket نیاز مشتریان خود را لغو نمی بلیط قطار بین Apri 15 آوریل 3.

هزینه کامل نیز وجود دارد برای کسانی که لغو پیشبرد رزرو بلیط قطار هنوز لغو راه آهن گفت.

“تا آنجا که قطار لغو شده تا به مه 3 هستند نگران بازپرداخت خواهد بود به طور خودکار ساخته شده توسط راه آهن به مشتریان آنلاین در حالی که کسانی که رزرو در شمارنده می تواند ادعا بازپرداخت تا 31 جولای” راه آهن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im