مستند در توان توسعه یافته برای تمام مناطق از مارس 25 عنوان coronavirus موارد افزایش به 33

این اوتار پرادش دولت در روز سه شنبه گفت که قرار دادن کل کشور تحت مستند از مارس 25 تا 27 مارس به عنوان تعدادی از مثبت coronavirus موارد در دولت رسیده 33.

در حال حاضر وجود دارد 18 ولسوالی که در آن موارد یافت شده اند که تحت سخت مستند. این مستند تمدید خواهد شد به تمام 75 مناطق از نیمه شب روز سه شنبه.

اعلام ایالت, مستند, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath گفت: دولت تصمیم گرفته است برای گسترش مستند به کل کشور برای بررسی گسترش coronavirus.

“وجود خواهد داشت یک کامل مستند در دولت تا مارس 27, همه مرزها به مهر و موم شود. بهره برداری از تمام پرواز و اتوبوس و مترو ریل و قطار متوقف شد” Adityanath گفت.

سی و سه نفر تست مثبت برای coronavirus تا کنون در دولت است.

در یک صدای جیر جیر در دوشنبه Adityanath تا به حال به دادگاه تجدید نظر به مردم را مستند به طور جدی و ماندن در خانه برای کمک به بررسی گسترش ویروس.

محرومیت خدمات ضروری, همه ادارات دولتی موسسات آموزشی مستقل نهادهای کسب و کار موسسات خصوصی و دفاتر و مراکز خرید و مغازه ها و کارخانه ها godowns و حمل و نقل عمومی بسته باقی می ماند در این مناطق دولت گفت:.

خدمات اعلام شده ضروری عبارتند از: پزشکی و سلامت و رفاه خانواده و آموزش پزشکی, صفحه اصلی, اطلاعاتی/زندان اداره پلیس و نیروهای مسلح و نیروهای شبه نظامی و پرسنل بخش دولت منطقه, انرژی, شهرسازی و عمران لوازم امداد رسانی آتش نشانی و خدمات مدنی در دفاع از, اطلاعات, اورژانس, خدمات, تلفن, اینترنت, خدمات شبکه و IT-خدمات فعال شده.

خدمات پستی, بانک, خودپرداز, بیمه, شرکت ها, تجارت الکترونیک, رسانه های بنزین پمپ های گاز مایع و نفت, سازمان پزشکی مغازه های تجهیزات پزشکی و مغازه های پزشکی, تولید, واحد, کشاورزی, تولید و حیوانات علوفه نیز طبقه بندی شده به عنوان خدمات ضروری است.

تعداد مثبت coronavirus موارد در سراسر کشور رسیده 492 روز سه شنبه با نه مرگ و میر گزارش از didfferent بخش است.

وجود دارد در حال حاضر 32 متحده و UTs پوشش 560 مناطق شده اند که در زیر قرار داده شده کامل مستند, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im