مستند مهار بازده نتایج دو برابر شدن زمان بهبود یافته و به 12 روز: مرکز

این مرکز روز دوشنبه گفت که تاثیر مستند قابل مشاهده است در گسترش این رمان coronavirus به عنوان دو برابر شدن زمان بهبود یافته از 3.4 روز قبل از مستند به 12 روز امروز.

“مستند و مهار تلاش های بازده نتایج چالش ما در حال حاضر این است که چگونه به بهبود بیشتر این نتایج به افزایش دو برابر زمان” مشترک وزارت بهداشت و خانواده, رفاه, Lav Agarwal گفت که روزانه در رسانه های توجیهی.

تعداد COVID-19 موارد مثبت می ایستد در 42,836 که در تاریخ از آن 29,685 فعال هستند موارد است. 11,761 افراد درمان شده است تا به امروز که طول می کشد تا بهبودی رای دادن به 27.45 %.

مشترک وزیر اظهار داشت که در نتیجه نسبت محاسبه شده از این بسته موارد تا به حال به عنوان یک نسبت تعداد افراد بهبود مقابل تعداد مرگ و میر گزارش شده است. Agarwal گفت که بهبودی بالا نسبت نشان می دهد که مدیریت بالینی وضعیت بیمارستان ها.

حال نتیجه نسبت در کشور می ایستد در 90 درصد در مقابل 10 درصد است که بهبود قابل توجه در مقایسه با نسبت 80% در مقابل 20% در مارس 17, 2020, او گفت:, و اضافه کرد که این مهم است به منظور توسعه یک درک عمیق تر از COVID-19 درمان و تمرکز بر روی بهبود بیشتر نتیجه نسبت.

این مقام گفت که به عنوان مستند است کاسته شود تلوتلو خوران در آن ضروری است برای ادامه جدی مهار موثر مدیریت بالینی و عفونت پیشگیری و کنترل است.

“در بیماری های همه گیر مانند COVID-19 تاریخی ذکر شده است که اگر اجتماعی فاصله محترم است که تحرک اجتماعی مجاز است, شانس انتقال بیماری به سرعت در حال افزایش بار محدودیت ها کاسته. از این رو به منظور جلوگیری از چنین وضعیتی و برای حفظ منافع از مستند ما باید درک مسئولیت های اجتماعی ما و اطمینان حاصل شود ما رفتار مسئولانه به عنوان مستند برطرف و پشتکار دنبال تمام پروتکل ها و دستورالعمل های,” او گفت:.

“وجود دارد یک خط خوب است که ما باید به دنبال راضی بودن می تواند منجر به ظهور جدید COVID-19 موارد است. همچنین ظهور موارد در مناطق که در آن هیچ مورد گزارش شده تا کنون می تواند منجر به اعمال محدودیت های تازه,” رسمی اضافه شده است.

Agarwal همچنین گفت که از آنجا که ما در حال انتقال به صورت عادی ما نیاز اجباری به پوشیدن ماسک صورت/پوشش در اماکن عمومی و به دنبال اقدامات پیشگیرانه در خارج مهار مناطق به عنوان به خوبی. در حالی که خرید اقلام ضروری و یا ملاقات با مردم در زمینه های مشترک ما باید سعی کنید برای جلوگیری از جمعیت.

ما نیاز به پشتکار حفظ فیزیکی, فاصله, دست, بهداشت محیط زیست, بهداشت و اقدامات پیشگیرانه او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de