مستند 5.0 است باز 1: در اینجا چیزی است که باز خواهد شد و زمانی که

به عنوان مرحله چهارم از سراسر کشور مستند است, پایان روز یکشنبه دولت در روز شنبه با صدور دستورالعمل جدید برای فاز re-افتتاح مناطق خارج از COVID-19 مهار مناطق. به جای آن خواستار گسترش مستند دولت نامیده می شوند آن را به عنوان ‘باز کردن 1’ به عنوان آن بر بازگشایی از فعالیت های اقتصادی.

این دستورالعمل به اجرا در خواهد آمد از 1 ژوئن 2020 و موثر خواهد بود تا 30 ژوئن 2020.

طبق یک بیانیه رسمی از وزارت خانه امور دستورالعمل جدید صادر شده است بر اساس رایزنی های گسترده ای برگزار می شود با آمریکا و اتحادیه سرزمین.

در اینجا لیستی از مکان های که باقی خواهد ماند باز و بسته شده و در مراحل مختلف:

فاز I:

فعالیت های زیر را اجازه خواهد داشت با اثر از 8 ژوئن 2020:

– اماکن مذهبی/مکان برای عبادت ،

– هتل ها, رستوران ها و دیگر خدمات هتل

– مراکز خرید

دولت گفته است که موضوع دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) برای فعالیت های فوق در مشورت با مرکزی وزارتخانه ها/ادارات مربوطه و سایر ذینفعان برای حصول اطمینان اجتماعی فاصله و شامل گسترش COVID-19.

فاز دوم:

مدارس آموزشی/ آموزش/ مربیگری موسسات و غیره باز خواهد شد پس از رایزنی با آمریکا و UTs. دولت های ایالتی و UT دولت ممکن است نگه دارید مشاوره در سطح موسسه با پدر و مادر و سایر ذینفعان. بر اساس بازخورد تصمیم گیری در بازگشایی این نهاد گرفته خواهد شد در ماه ژوئیه سال 2020 است.

دولت آماده خواهد شد SOP در این راستا با مشورت مرکزی وزارتخانه ها/ادارات مربوطه و سایر ذینفعان برای حصول اطمینان اجتماعی فاصله و شامل گسترش COVID-19.

فاز سوم:

بر اساس ارزیابی از وضعیت خرما برای دوباره شروع فعالیت های زیر را خواهد گرفت:

(من) سفر هوایی از مسافران به جز به عنوان مجاز توسط MHA.

(ii) مترو راه آهن.

(iii), سینما, سالن, سالن ها و استخرهای شنا و سرگرمی, پارک, تئاتر, کافه ها و سالن مونتاژ سالن ها و مکان های مشابه.

(iv) اجتماعی/ سیاسی/ ورزشی/ سرگرمی/ علمی/ فرهنگی/ مذهبی توابع و بزرگ دیگر جماعت.

محدودیتهای زیر را ادامه خواهد داد و در سراسر کشور.

شب مقررات منع رفت و آمد: جنبش از افراد باقی می ماند باید ممنوع بین 9.00 pm به 5.00 am سراسر کشور به جز فعالیت های ضروری.

مستند محدود به مهار مناطق: در مهار مناطق تنها فعالیت های ضروری باید اجازه داده شود. باید وجود سخت محیط کنترل برای اطمینان حاصل شود که هیچ جنبش مردم در داخل و یا خارج از این مناطق به جز برای موارد اضطراری پزشکی و برای حفظ تامین کالاهای اساسی و خدمات.

در مهار مناطق وجود دارد باید فشرده, تماس, ردیابی, خانه به خانه نظارت و سایر مداخلات بالينی به عنوان مورد نیاز است.

متحده/UTs نیز ممکن است شناسایی مناطق بافر خارج مهار مناطق که در آن موارد جدید به احتمال زیاد به رخ می دهد. در مناطق بافر, محدودیت های, به عنوان در نظر گرفته شده است لازم باشد ممکن است در محل قرار داده و با مقامات منطقه است.

دولت همچنین گفت که مقامات ممکن است منع فعالیت های خاصی در خارج از مهار مناطق و یا اعمال چنین محدودیت تلقی لازم است.

محدودیت حرکت افراد و کالاها: باید وجود داشته باشد بدون محدودیت در درون دولت و درون دولت حرکت افراد و کالاها. هیچ جداگانه مجوز/تصویب/e-مجوز مورد نیاز خواهد بود برای چنین حرکات.

اما اگر دولت/UT بر اساس دلایل بهداشت عمومی و ارزیابی خود از این وضعیت پیشنهاد تنظیم حرکت افراد آن را به تبلیغات گسترده ای در پیشبرد در مورد محدودیت های قرار داده شده در چنین جنبش و روش های مربوط به دنبال داشته باشد.

حرکت قطار مسافری و Shramik قطار ویژه; مسافر داخلی سفر هوایی; یک جنبش از اتباع هند رشته در خارج از کشور و از افراد مشخص شده به خارج از کشور سفر; تخلیه اتباع خارجی; و نشانه و علامت از هند دریانوردان ادامه خواهد داد تنظیم شده طبق دستورالعملهای عملیاتی استاندارد صادر شده است.

هیچ دولتی/دانشگاه تهران باید متوقف کردن جنبش از هر نوع کالا/باری برای عبور زمین – تجارت مرزی تحت پیمان با کشورهای همسایه.

افراد بالاتر از 65 سال سن افراد با شرکت morbidities زنان باردار و کودکان زیر سن 10 سال توصیه به ماندن در خانه به جز ضروری و مقاصد بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>