مواد غذایی محلی اتحادیه کارگران قصد دارد مبلغ 1 میلیون coronavirus صندوق اضطراری

محلی اتحادیه به نمایندگی فروشگاه مواد غذایی کارگران و دیگر مواد غذایی و خدمات کارکنان ایجاد خواهد شد $1 میلیون اضطراری مشکلات صندوق برای اعضای آن که در حال کار ساعت های طولانی و در طولانی مدت عمومی تماس در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

ایالات غذایی و تجاری کارگران محلی 7 اعلام کرد که شروع آن از صندوق به نفع اعضا از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران در Kaiser Permanente که دچار از دست دادن درآمد یا هزینه های متحمل شده به دلیل coronavirus اتحادیه گفت: در انتشار اخبار.

“UFCW محلی 7 کاربران در حال کار خستگی ناپذیر برای دیدار با مواد غذایی و بهداشت و درمان نیازهای جامعه ما” آزادی گفت. “محلی 7 مفتخر است برای حمایت از اعضای ما در آنها نقش مهمی در مقابله با این بحران ملی.”

اتحادیه نشان دهنده حدود 22,000 اعضا در کلرادو و وایومینگ در سوپر مارکت ها و خانه های بسته بندی مواد غذایی, گیاهان پردازش و امکانات مراقبت های بهداشتی و همچنین آرایشگران و زیبایی.

در اوایل این ماه یک دنور پادشاه Soopers کارمند در LoDo, فروشگاه 1950 شاه بلوط محل آزمایش مثبت برای coronavirus.

جدید صندوق می تواند بر کشیده شده توسط اعضای اگر آنها تعیین واجد شرایط توسط “سختی” کمیته اجرایی هیئت مدیره اتحادیه. صندوق ارائه خواهد شد یک بار پرداخت تا $200 برای اعضای واجد شرایط که دچار از دست دادن و یا مشکلات به دلیل COVID-19.

معیار شامل از دست دادن درآمد به دلیل coronavirus مراقبت از یک عضو خانواده با coronavirus از دست دادن درآمد به دلیل جداسازی مورد نیاز کودک هزینه های مراقبت و COVID-19 هزینه های پزشکی.

این اتحادیه می گوید آن را مذاکره با کارفرمایان به ارائه پرداخت می شود بیمار در زمان ترک و مراقبت از کودک هزینه برای اعضاء. محلی 7 اصرار عمده فروشنده و گیاهان پردازش مواد غذایی برای مطابقت با صندوق اضطراری سهم.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de