Lizzo اندرسون Paak در میان هنرمندان خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به صرفه جویی در صنعت سرگرمی از تباهی مالی


Illustration for article titled Lizzo, Anderson Paak Among Artists Calling on Trump to Save the Entertainment Industry From Financial Ruin

عکس: Frederick M. Brown, فریز, Harrison (گتی ایماژ)

با صنعت سرگرمی نابود فاجعه بار ضرر و زیان و نامحدود تاخیر آن را به عنوان متحمل به زشت ترین خاموش کردن آن را تا به حال دیده می شودفن مورد علاقه های شما مانند Lizzo و اندرسون .Paak در تماس رئیس جمهور “چین Virus” به مداخله.

نورد سنگ و انواع گزارش است که کشت و میدانی هنرمندان و مدیران مانند balladeer Babyface, گرمی, جایزهبرنده نوازنده بیس Verdine White و دیگران قرار دادن تکیه بر مغلوب ساختن پیشی جستن, خزانه داری, منشی, Steve Mnuchin و کنگره به ارائه کمک های مالی و “کاهش تهدید وجودی” ایجاد شده توسط جریان coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

درخواست شده بود از طریق یک نامه از هنرمندان موسیقی ائتلاف و امضا شده توسط بیش از یک صد نفر از هنرمندان ضبط.

از سنگ نورد:

این نامه به طور خاص به دنبال حمایت از “صدها هزار نفر از مردم که معیشت بستگی دارد موسیقی زنده و کسب و کار.” Coronavirus است wreaked ویران کردن در زندگی و صنعت موسیقی با یک تن از عمده تورهای و جشنواره هااز جمله Coachella, Bonnaroo و جنوب غربییا لغو و یا به تعویق افتاد. در حالی که کاهش در توده مجامع عمومی بسیار مهم است برای جلوگیری از گسترش COVID-19 آن را نیز از بین برود یک منبع درآمد برای بسیاری از مردم که کار بر روی تور و جشنواره های پشت صحنه.

“لغو کنسرت, تور و جشنواره ها به این معنی است که نوازندگان و خدمه که در هر کنسرت یک تجربه خاص برای طرفداران موسیقی در حال حاضر از کار و هیچ راه دیگری برای پرداخت اجاره و یا قرار دادن مواد غذایی روی میز” نامه متحده است. “کنسرت هستند و نه فقط در مورد سرمقاله روزنامه: پایه و اساس موسیقی زنده هستند نوازندگان تور کامیون و رانندگان اتوبوس, کردند, تولید, تیم, خدمه است که رسیدگی به روشنایی تجهیزات امنیتی و بسیاری دیگر لازم نیست هر گزینه برای کار به عنوان وجود دارد بدون حوادث زندگی می کنند و برای آینده قابل پیش بینی.”

در آن آمده: “صنعت موسیقی است که در مواجهه با یک تهدید وجودی که بی سابقه است—تور کسب و کار به عنوان ما آن را می دانم ناپدید شده بدون هشدار و بدون یک تور ایمنی برای صدها نفر از هزاران نفر از مردم. مک معتقد است نهفته افراد در صنعت موسیقی یکی از گروههایی که بیشتر نیازمند کمک دولت است.”

تبلیغات

ضبط آکادمی ارسال نامه ای مشابه به کنگره در روز چهارشنبه به دنبال “مالیات مزایای وام های بدون بهره و پشتیبانی مستقیم” برای بی شمار خود اشتغالی مترجمان آزاد و مستقل پیمانکاران کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی در صنعت موسیقی فلج coronavirus کار توقف. و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به امضا امداد بسته طراحی شده برای کمک به ایجاد ثبات تلاش ما اقتصاد صنعت سرگرمی باقی می ماند بسیار حساس دولت است.

تبلیغات

شما می توانید خواندن هنرمندان موسیقی ائتلاف نامه در تمامیت خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de