زنده به روز رسانی: ارتش به تعویق انداختن همه wargames آموزش فعالیت های همایش میان COVID-19 شیوع

تعداد موارد تایید شده از رمان coronavirus در هند صعود به 147. در میان ایالت ماهاراشترا دارای بیشترین تعداد از موارد در 42 به دنبال کرالا در 29. به گفته مقامات تعداد کل مسافران به نمایش در فرودگاه تا کنون است 13,54,858.

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan روز چهارشنبه برگزار شد جلسه بررسی در مهار و مدیریت COVID-19 و کارگردانی است که تیم از مقامات باید به طور منظم بازرسی و نظارت قرنطینه امکانات برای حصول اطمینان از امکانات لازم ارائه شود.

این آمد و پس از انتقاد بیش از امکانات کافی در مراکز قرنطینه و فیلم ها به اشتراک گذاشته شد در رسانه های اجتماعی.

این جلسه با حضور مقامات ارشد وزارت بهداشت مقامات مدیران یا پزشکی superintendents از دولت مرکزی بیمارستان از جمله از Safdurjung بیمارستان RML بیمارستان و AIIMS-دهلی نو است.

آمادگی بیمارستان ها از لحاظ در دسترس بودن تست کیت پرسنل حفاظتی تجهیزات و داروها و جداسازی بخش مورد ارزیابی قرار گرفتند وزیر.

در اینجا به روز رسانی های زنده در coronavirus در هند

16:43 IST چهار شنبه, 18 مارس سال 2020

ارتش هند صادر کرده است مشاوره به تمام دستورات مورد COVID19. همه wargames و کنفرانس بدینوسیله به تعویق افتاد تا سفارشات بیشتر. تمام فعالیت های آموزشی به تعویق و یا لغو در نظر گرفتن شرایط فعلی

طبق ارتش هند مشورتی نیروهای بازگشت از مرخصی به خصوص از COVID نقاط و یا به احتمال زیاد در تماس با افراد داشتن مسافرت های بین المللی تاریخ ممکن است غربالگری و قرنطینه در هنگام ورود در واحد

ترک اعطای مقامات گفته شده به اعطای مرخصی تنها در شرایط ضروری و یا دلسوز زمینه تا وضعیت را بهبود می بخشد: ارتش هند

ارتش هند نیز خواسته های به تنظیم ورود به محیط های اغذیه فروشی و ضروری مورد فروشگاه در مجتمع های خرید. همه غیر ضروری فروشگاه ها خواسته شده است تعطیل شود.

16:43 IST چهار شنبه, 18 مارس سال 2020

هاریانا زن و فرزند وزیر توسعه Kamlesh Julia: همه Anganwadi مراکز بسته باقی خواهد ماند تا 31 مارس به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری coronavirus در دولت

16:36 IST چهار شنبه, 18 مارس سال 2020

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan در ملاقات با مقامات ارشد به بررسی امکانات قرنطینه برای evacuees از جمله کسانی که در فرودگاه ها و کلید های دیگر حمل و نقل, نقاط, از نظر تفکیک از مسافران حمل و نقل به امکانات قرنطینه و بررسی یو پی اس.

وزیر کارگردانی بیمارستان مناسب برای اطمینان از در دسترس بودن دنده محافظ برای تمام کارکنان بهداشتی درمانی.

16:31 IST چهار شنبه, 18 مارس سال 2020

رئیس روابط عمومی افسر غربی راه آهن: 4 نفر مشکوک به COVID19 بود که پرواز را از آلمان و عنوان شد به سورت بودند deboarded از Garib رته قطار در پلقر امروز. آنها تا به حال خانه قرنطینه مهر’ در دست خود را هنوز هم آنها هجوم پروتکل

02:30 ب. ظ | مارس 18 سال 2020

دو coronavirus موارد ثبت شده از بنگالور توییتهایی B Sriramulu وزیر بهداشت و رفاه خانواده & عقب کلاس های رفاهی دولت کارناتاکا واقع شدهاست.

02:15 ب. ظ | مارس 18 سال 2020

شری ماتا Vaishno Devi Yatra شده است از امروز بسته شد. عملیات از همه بین دولت و اتوبوس و هر دو ورودی و خروجی از J&K, ممنوع, از امروز با توجه به کروناویروس ترساندن: وزارت اطلاعات و روابط عمومی, دولت جامو و کشمیر.

02:10 ب. ظ | مارس 18 سال 2020

در دیوان عالی کشور جلسه کنگره به دنبال تازه انتخابات در Madhya Pradesh قبل از کف آزمون.

01:50 ب. ظ | مارس 18 سال 2020

TMC Rajya سبها MP Sukhendu Shekhar Roy دنبال مرخصی از مجلس می رود به خود شده است. در یک بیانیه گفت: “با در نظر گرفتن چنین بی سابقه ای نگران کننده وضعیت است که به سرعت رو به وخامت من تصمیم به ماندن در قرنطینه در خانه برای بخش باقی مانده از جاری بودجه جلسه.”

01:45 ب. ظ | مارس 18 سال 2020

افسر ارشد پزشکی Gautam Buddh نگر: یک فرد با یک سفر سابقه به اندونزی دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این چهارمین مورد مثبت از Coronavirus در گوتام Buddh نگر.

12:30 PM | مارس 18 سال 2020

دادخواست در انگلستان توسط BJP را اس اس Chouhan, & دیگران برای نگه داشتن طبقه در آزمون MP مجمع: مدافع Dushyant دیو, نمایندگی MP کنگره MLAs استدلال قبل از SC ‘امروز ما در یک وضعیت عجیب و غریب. عمومی MP اعتماد کنگره است. بزرگترین حزب تا به حال موفق به کسب رای اعتماد که روز’

11:30 AM | مارس 18 سال 2020

همه BJP دولت واحد مطلع شده است که این حزب نمی خواهد شرکت در هر گونه تحصن در اعتراض برای ماه بعد. در یک جداگانه دایره آن گفت که یکی باید هشدار, لیست چیزهایی که چه باید انجام دهید, آنچه نباید آن را انجام دهد همچنین خواست مردم را به وحشت نیست.

11:00 AM | مارس 18 سال 2020

با در نظر Covid 19 شیوع در ماهاراشترا دادگاه عالی بمبئی در حال حاضر خواهد شد تا خیلی فوری موارد دادگاه از طریق ویدئو کنفرانس به غیر از آنهایی که در دادگاه محل. عدالت A K Menon خواهد بود شنیدن مسائل فوری از طریق ویدئو کنفرانس در تمام روز کاری بین 1 ساعت تا 2 ساعت در هر روز است.

9:10 AM | مارس 18 سال 2020

تعداد کل COVID19 موارد در هند افزایش یافته است به 148 – که 122 هندي هستند و 25 به اتباع خارجی در وزارت بهداشت و رفاه خانواده در 09:00 صبح روز چهارشنبه (18 مارس سال 2020).

9:00 ق. ظ | مارس 18 سال 2020

این راجستان جنگل بخش بسته شده است همه سافاری جنگل در کشور با توجه به coronavirus تا سفارشات بیشتر. همه جنگل سافاری از جمله آنهایی که در Ranthambore پارک ملی Sariska, Jhalan پلنگ Safari. آنلاین رزرو شده لغو شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im