زنده وبلاگ: از چارلستون S. C. دموکراتیک بحث است. چه در خطر است برای امشب نامزد ؟


کارکنان از رادیو فردا را آماده سازی نهایی در کمیته ملی حزب دموکرات بحث مرحله در چارلستون کارولینای جنوبی در فوریه 25 سال 2020 است.
عکس: عکس از لوگان کوروش / AFP) (عکس از لوگان کوروش/خبرگزاری گتی ایماژ

چارلستون S. C.—سلام از کارولینای جنوبی که در آن هفت نامزد برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن رای دهندگان در این ایالت به همین دلیل آنها باید به عقب نامزدهای خود را در 8 p. m. ET.

این اولیه به طور بالقوه می تواند باعث شکستن و یا زنده ماندن چندین کمپین و یا در مورد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بیشتر خود را آهسته حرکت است. دوبله به عنوان سناتور زمانی که او پرتاب کلاه خود را به مسابقه بایدن coasted از طریق بسیاری از کمپین های نجومی با سیاه ترین رای دهندگان حمایت خود را اجرا کنید. اما طی چند ماه سن. برنی ساندرز (I-Vt.) پدید آمده است به عنوان جدید حزب سوسیالیست است و در حال حاضر رقابت برای بسیاری از کسانی که رای. تاجر تام Steyer شده است حملاتی را با ساکنان در اینجا به عنوان به خوبی.

تبلیغات

در حالی که بسیاری از انتظار می رود بایدن را به نفع خود کارولینای جنوبی, آن ممکن است یک خانه اجرا اگر او نمی کند ضربه بقیه رقابت خارج از آب است.

ساندرز که برد برای حمایت از افراد جوان رنگ—به خصوص Latinx رای دهندگان—باید ثابت کند که او می تواند برنده بیش تر مردم به خصوص کسانی 40 و بیش از. تا کنون رای گیری در کالیفرنیا به عنوان مثالاست که نشان می دهد که او کار را به انجام در این زمینه است. با اینحال او در قوی ایستاده به مقام دوم را در اینجا.

سناتور. الیزابت وارن نیاز به حداقل شکستن حتی برای اثبات او قابل دوام است. سوم-پایان محل ضروری است. اگر نه شاید سیاه و سفید رای دهندگان در جای دیگر ممکن است او را به عنوان electable. سناتور. ctq که برد little سیاه و پشتیبانی, نیاز به نشان می دهد او می تواند طنین انداز با مردم با مناسب و معقول نشان دادن اینجا. هیچ سابقه خود را انجام می دهند بنابراین در این نقطه است. اگر کسی به رها کردن پس از یک فقیر در ایالت کارولینای جنوبی،, او ممکن است برای اولین بار به انجام این کار.

تبلیغات

بسیاری از رای دهندگان در اینجا به من گفت که آنها در حال حمایت از Steyer و ما درک می کنیم که چرا. این مرد تلویزیونی تبلیغات در همه جا و عملیاتی باید همه با تمجید از مبارزات انتخاباتی برای به کارگیری سیاه و سفید, کسب و کار و محلی سیاه مردم به عنوان ریشه قبلا گزارش شده. Steyer ممکن است تعجب برخی از مردمی با مناسب و معقول نشان دادن است.

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg را مجبور به نشان می دهد که او می تواند برنده بیش از سیاه و رای دهندگان. اگر او نمی تواند انجام دهد که او صفر chance برنده شدن نامزدی. شما نمی تواند دموکراتیک نامزد با کمی به هیچ سیاه و سفید پشتیبانی می کند. آن است که تقریبا غیر ممکن است—به خصوص در یک میدان بزرگ با نام که در دهه تاخت و تاز با جوامع و کمپین تجربه در تلاش برای برنده شدن در آنها را بیش از.

تبلیغات

همانطور که برای مایک بلومبرگ? خوب من در یک پايه بلند كن بادي بعد از ظهر امروز با پنج سابق و فعلی سیاه شهرداران حمایت از نامزدی خود را که تمام گفت که برنی ساندرز باید پاسخگو برای خود سیgnنشستند از سال 1994 جرم لایحه و چه آنها استدلال خود را فقیر رکورد در مبارزه با NRA و مبارزه با خشونت اسلحه.

زمانی که از من خواسته شهرداران به توضیح دهید که چگونه آنها می تواند حمله ساندرز به جرم لایحه هنوز ببخش بلومبرگ را متوقف و frisk سیاست آنها چرخد و به تلاشهای ملی برای مبارزه با خشونت اسلحه ها و برنامه هایی که کمک به مردان جوان با اشتغال و ثروت ساختمان.

تبلیغات

“هیچ کدام از نامزدها در حال کامل” همه آنها استدلال کرد.

که درست است.

من نوشتن در مورد این فردا اما بلومبرگ طرح به نظر می رسد حمله به برنی برای حمایت از جرم و جنایت بیل و بایدن برای نوشتن آن است. قوز آن را نمی خواهد کار را برای او.

تبلیغات

چیزی برای انجام با گلدان کتری سیاه خواستار است.

بررسی در 7:30 p. m. ET برای دریافت به روز رسانی های زنده از بحث از اسکات Grand eدریچه cوارد با حقوق مدنی گروه رای دهندگان مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>