زندگی لوکس در این باور نکردنی ساحلی-خانه های سبک

سواحل شرق با غرب در این Hamptons-الهام و مستغلات. واقع در 1701 شرق تافتز خیابان – و ذکر شده در توسط LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول (LIV آقا) کارگزار جانت Kritzer برای $4,500,000 – این فریبنده گیلاس تپه روستای خانه کامل معنوی فرار از شهر.

صرف تابستان خود را با بهره گیری از همه چیز این املاک و خیره کننده را ارائه کرده است. این 10,666 فوت مربع خانه واقع شده است و 2.3 هکتار در یکی از دنور مترو معتبرترین محله. طراحی خانه دودی کلاسیک, ساحلی, سبک, از باب روز سرد جانبداری روشن و سفید ستون و سنگ کاری لهجه در بیرونی به فراوانی از نور طبیعی و طراح پس از اتمام در داخل کشور است.

“این خانه به ارمغان می آورد سواحل شرق جذابیت به کلرادو” توضیح Kritzer. “وقتی که می آید به امکانات و موقعیت وجود دارد هیچ دیگر خانه مانند 1701 شرق تافتز خیابان در دنور.”

هر اتاق از خانه است کاملأ پیچیده طراحی شده برای ایجاد یک زیبا و محیط دعوت. در آشپز, آشپزخانه, اندازه خوردن در جزیره دوگانه غرق و بالا پایان لوازم به تمام ابزارهای مورد نیاز برای طبخ یک غذای لذیذ در خانه. اتاق خواب استاد با آن زرق و برق دار, حمام ensuite, است که بی سر و صدا تنظیم است که در آن به شروع و پایان روز است. در مجموع شش اتاق خواب و نه کامل حمام و سرویس بهداشتی از جمله جدا مهمان کلبه ارائه مقدار زیادی از فضای به میزبان دوستان و خانواده و عزیزان. مهمان کلبه دو طبقه انبار و امکانات خود را بسیار خود ، بیشتر چه, مهمان می تواند باز کردن کلبه فرانسه درب و راه رفتن در سمت راست از روی خیره کننده عرشه استخر و پاسیو.

خانه امکانات اضافی دیگر فضاهای که این اقامت یک باید داشته باشند. کار از خانه و در فضای اداری و راه اندازی یک تفریح یا سرگرمی اتاق در سطح پایین تر. هنگامی که هوا گرم است و خورشید در حال درخشیدن است را سرگرم کننده در خارج از منزل.

زندگی در فضای باز تبدیل شده است بسیار ارزشمند به عنوان مالکان بیشتر به دنبال فضاهای استراحت و سرگرمی در خانه. طبخ غذا در خارج در پاسیو آشپزخانه کامل با یک کوره و اجاق و یخچال و حتی فر پیتزا. و سپس لذت بردن از خود را شب روی سنگ فرش عرشه در کنار آتش است. در روز های گرم تابستان لذت بردن از یک شیب در استخر و یا صرف برخی از زمان خیساندن و آرامش بخش در وان آب داغ.

وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را به پرسه زدن در این املاک. گسترده زمینه های سرسبز با سبز و ارائه توانایی به نگه داشتن یک اسب در اموال. علاوه بر این زمین بازی کوچک می تواند به نگه داشتن بچه ها سرگرم در طول سال.

برای خریدار به دنبال سبک و پختگی و برتر امکانات این خانه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این اقامت در تماس با جانت Kritzer در 303.883.2474. برای تمام نیازهای املاک و مستغلات خود تماس بگیرید LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول از طریق تماس 303.893.3200 و یا بازدید از livsothebysrealty.com.

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>