LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول کارگزاران به رسمیت شناخته شده در بالا 1,000 کارگزاران در امریکا

LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول (LIV آقا) خشنود است تا اعلام کند که چند تن از آن با تجربه کارگزار حرفه ای به رسمیت شناخته شد در سال 2020 روند واقعی “هزار.” سالانه گزارش خلاصه ای از بالا 1,000 مستقل عوامل املاک و مستغلات و تیم ها در ایالات متحده است.

روند واقعی “هزار” شامل چهار دسته ها: top 250 عوامل توسط معامله طرف بالا 250 عوامل با حجم فروش بالا 250 تیم با معامله دو طرف و بالای 250 تیم با حجم فروش. LIV آقا بود و به خوبی نشان داده و در میان ملت تولید فردی کارگزاران و کارگزار تیم با آن کمد Kocur این استاکتون و Behr تیم تمام رتبه بندی در محترم لیست املاک و مستغلات حرفه ای است.

آن کمد Kocur مستقر در خارج از LIV آقا دنور فناوری مرکز کار قرار گرفت که 72 از لیست بالا کارگزاران با حجم. کمد نیز به عنوان رتبه شماره 1 فرد کارگزار برای LIV آقا در منطقه مترو دنور در سال 2019 و زمانی بیش از $110 میلیون دلار فروش در طول سال گذشته است. او بیش از 95% مشتری تکرار/ميزان ارجاع شده و موفق به کسب جوایزی است که شامل حال بالا نام فردی تولید شده توسط مترو دنور انجمن از Realtors.

“من خوش شانس است که من نمی رفتن به محل کار هر روز من رفتن به یک محل که در آن رویاهای ایجاد شده! بزرگترین اشتیاق در املاک و مستغلات است که ایجاد اتصالات اجازه می دهد که خریداران و فروشندگان برای تحقق اهداف خود گفت:” کمد. “روابط ساخته شده یک عمر گذشته و به من انرژی برای ادامه موفقیت!”

این استاکتون گروه یک تیم از LIV آقا کارگزاران سرویس رفت و آمد مکرر جوامع با تمرکز بر Vail دره بود رتبه 25 در تیم دسته با حجم. این تیم که رهبری تای استاکتون بود که به نام No. 1 کارگزار در Vail ولی برای 2018 و 2019 شامل مشاوران املاک تام دونن و پاتریک بارت و پشتیبانی شده توسط ماهر بازاریابی و عملیات حرفه ای باری wiens را و بروک Maline. این تیم که رتبه شماره 1 تیم املاک و مستغلات در Vail ولی برای 2018 و 2019 بسته است, نزدیک به 1.3 میلیارد دلار در حرفه فروش از جمله 23 میلیون دلار فروش 107 رککلدگ رانندگی مهم ترین فروش خانه در Vail دره.

“اطراف خود را با افراد بزرگ باعث می شود یک تفاوت در این کسب و کار و تیم در استاکتون گروه چیزی است که باعث می شود ما موفق” گفت: Stockton. “ما بازار گسترده دانش همراه با ما بسیار رویکرد حرفه ای به ما می دهد یک پا در Vail دره.”

این Behr تیم دیگر بالای تولید کارگزار تیم مستقر در منطقه مترو دنور متشکل از جاش Behr, لیندا Behr, جیک Mackensen و نیکول Scholle شد رتبه 26 در تیم دسته با حجم. همواره به عنوان رتبه شماره یک تیم در دنور و به تازگی در رتبه بالای 50 در ملت, Behr تیم با موفقیت میانجیگری بیش از 1.5 میلیارد دلار در معاملات مسکونی املاک و مستغلات از سال 2000.

“ما با احترام و افتخار به رسمیت شناخته شود به عنوان #26 تیم در کشور اظهار جاش Behr. “کار سخت از هر کس در Behr تیم و پلت فرم ایجاد شده توسط ساتبی نام تجاری کمک کرده است تا ما را در این سطح بالا و برای که ما تا ابد سپاسگزار است.”

در مجموع Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول ادعا 52 top 250 فروش همکاران در روند واقعی فرد حجم فروش دسته بیش از هر زمان دیگر املاک و مستغلات شرکت حسابداری برای 20 درصد از دسته بندی و مارک یک رکورد برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول تجاری است.

“برای یکی دیگر از سال متوالی Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول همچنان به رهبری صنعت در فرد حجم فروش دسته” گفت: فیلیپ سفید, رئيس جمهور و مدیر اجرایی Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول. “روند واقعی رتبه یک تایید از کار سخت و دستاوردهای ما وابسته حرفه ای و آن را به من می دهد غرور و افتخار بزرگ برای دیدن تعداد قابل توجهی از فروش ما همکاران و تیم های به رسمیت شناخته شده برای دستاوردهای خود را. عملکرد خود را ساخته شده است سهم قابل توجهی به برند ما رکورد $114 میلیارد دلار در فروش جهانی دوره در سال گذشته و ما افتخار می کنیم به تعداد آنها را به عنوان سفیران از Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول با نام تجاری در سراسر جهان است.”

این Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول شبکه در حال حاضر بیش از 23,000 وابسته و مستقل فروش همکاران واقع در 1,000 دفاتر در 72 کشور و مناطق در سراسر جهان. هر دفتر به طور مستقل و متعلق به اداره.

کامل “هزار” Top حرفه ای املاک و مستغلات لیست را می توان در روند واقعی’ وب سایت www.realtrends.com. اجازه دهید یکی از LIV آقا باور نکردنی کارگزاران کمک به شما در جلسه املاک و مستغلات خود را سبک زندگی و اهداف است. برای تمام نیازهای املاک و مستغلات تماس با LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول از طریق تماس 303.893.3200 و یا بازدید از livsothebysrealty.com.

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de