LIV آقا فناوری تبدیل سنتی خانه های باز خود را مطابق با, اجتماعی, فاصله

در طول این بی سابقه ای زمانی که مصرف کنندگان در حال دستور به ماندن در داخل حرفه ای املاک و مستغلات در حال تنظیم برای دیدار با نیازهای مشتریان خود را در این ناگهان تغییر چشم انداز.

LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول می داند که مشتریان خود ادامه خواهد داد به خرید و فروش املاک و مستغلات برای بسیاری از دلایل. LIV آقا باز است برای کسب و کار و اعمال نفوذ فن آوری همچنان به طور کامل از طریق یک کنترل از راه دور برنامه کاری طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که مشتریان به طور کامل پشتیبانی می کند.

یکی از قدرتمند ترین ابزار یک کارگزار املاک و مستغلات در زرادخانه خود را از استراتژی های فروش باز است ، خانه باز اجازه می دهد تا خریداران بالقوه برای کشف یک مثال و به راحتی تصمیم می گیرید اگر ملک خواهد بود مناسب برای آنها و یا نه. اما در حال حاضر با تاکید بر حصول اطمینان از سلامت و ایمنی هر دو خریداران و فروشندگان و کارگزاران مجبور به محوری رویکرد خود را به ترکیب مجازی ارائه شده به جای فرد در حوادث.

LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول کارگزاران در حال برگزاری مجازی خانه باز برای نشان دادن خانه به خریداران بالقوه بدون خطر بالقوه قرار گرفتن در معرض میکروب ها. با دادن مشتریان گزینه ای را برای شرکت در یک مجازی خانه باز و مشتریان می توانند از طریق کلیک, یک, گالری عکس, کشف 3-D با تور و یا تماشای یک ویدیو از صفحه اصلی در اوقات فراغت خود. این سریع و آسان را قادر می سازد تا خریداران به صفحه اصلی مراجعه عملا و تعیین اگر آنها علاقه مند هستند در نظر گرفتن گام بعدی و یا راه اندازی یک نمایش.

به عنوان پاداش اضافه شده خریداران به راحتی می توانید بازدید های متعدد مجازی خانه های باز در یک روز را بدون بدون هیچ زحمتی از سفر از خانه به خانه, ساخت این تکنولوژی محور ابزار نه تنها امن, اما, مناسب, بیش از حد.

در یک زمان که در آن شرایط پیش بینی نشده در خط مقدم برای مصرف کنندگان که در حال خرید و یا فروش یک خانه, LIV سر اعمال نفوذ فن آوری برای دیدار با نیازهای مشتریان است.

LIV آقا کارگزاران شده اند با استفاده از این تکنولوژی حتی قبل از “پناهگاه در محل” منظور کمک به مشتریان از کشورهای مختلف و حتی کشورهای مختلف به تور خانه زمانی که آنها قادر به سفر به دیدن ملک در فرد است. ارائه می دهد و اغلب قبل از اینکه خریدار حتی مجموعه پا در داخل خانه است. شیرجه رفتن به خانه باز امروز توسط کاوش LIVSothebysRealty.com.

اجازه ندهید اجتماعی فاصله توقف شما را از رسیدن به املاک و مستغلات خود را و شیوه زندگی اهداف این سال است. LIV آقا است کلرادو پیشرو املاک و لوکس واقعی شرکت با تاکید بر شیوه زندگی است. برای تمام نیازهای املاک و مستغلات تماس با LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول از طریق تماس 303-893-3200 و یا با مراجعه به LIVSothebysRealty.com.

LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول, منحصر به فرد, هیئت مدیره نایب السلطنه برای این است که در املاک و لوکس واقعی است 23 محل دفتر در مترو دنور و مناطق اطراف آن از جمله تخته سنگ سنگ قلعه Cherry Creek, دنور فناوری مرکز مرکز شهر دنور همیشه سبز و رفت و آمد مکرر جوامع Breckenridge, زمستان, پارک, Dillon snowmass تلورید و Vail دره.

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de