LIV آقا کارگزاران را با سرب در آموزش حرفه ای املاک و مستغلات و مشتریان

دانش و تجربه و نظرات متخصصان صنعت و رهبران بسیار ارزشمند در هدایت چگونه به حرکت رو به جلو پس از چالش هایی که رخ داده است این سال است. آن را بی خطر است برای گفتن که اکثر صنایع در حال تجربه تغییرات است که بر راه آنها انجام کسب و کار و تعامل با مصرف کنندگان است. املاک و مستغلات بدون استثنا است.

اوایل سال جاری مقامات دولت انداخت کارگزاران املاک و مستغلات یک توپ منحنی زمانی که آنها قرار داده شده محدودیت در شخص ملک نمایش برای سلامت و ایمنی کارگزاران و مشتریان خود را. به منظور انطباق با قوانین موقت کارگزاران و خریداران و فروشندگان مجبور به تنظیم پروتکل های جدید و تکیه بیشتر به شدت در تکنولوژی ابزار است. به عنوان چشم انداز در ادامه به تغییر مصرف کنندگان به دنبال رهبران صنعت برای بینش و راهنمایی و راحتی.

LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول (LIV آقا) بوده است و همچنان به عنوان یک منبع اطلاعات برای homebuyers و فروشندگان در دولت از املاک و مستغلات در بازار و روند جاری است. در طول چند ماه گذشته چندین کارگزاران از زندگی آقا را در شرکت آموزشی آموزشی مجازی پانل بحث و صحبت کردن درگیری برای به اشتراک گذاشتن مشاوره و بینش. بهره مندی از این فرصت ها است که از طریق گفتگو و کارگزاران از زندگی آقا و دیگر brokerages در بازارهای مختلف می تواند تبادل دانش برای کمک به یکدیگر تبدیل آگاهانه تر و بهتر آماده برای کمک به مشتریان خود را.

دنور مبتنی بر کارگزار آن کمد Kocur یکی از LIV آقا بالا-تولید کارگزاران گرفته در بخش های متعدد مجازی پانل بحث و گفتگو با همکار کارگزار حرفه ای از دیگر بازارهای عمده. در پانل اول بحث اعضا ارائه نظرات حرفه ای و داستان های شخصی در مورد وضعیت در بازار املاک و مستغلات در مناطق مربوطه خود را در سراسر ایالات متحده و کانادا است.

این هفته کمد در پیگیری بحث قبلی پنل به آدرس خریداران و فروشندگان در دنور و سراسر کشور را در واکنش به به طور مداوم در حال تغییر بازار از خود گذشته بحث است. “در ماه آوریل ما با تکیه بر تورهای مجازی. ما در حال حاضر شکستن رکورد نمایش داده گفت:” کمد با توجه به چگونه خریداران جذاب بازار مسکن در اواخر بهار. این به روز رسانی بسیار مهم برای دیگر کارگزاران برای دریافت آنها به عنوان توصیه مشتریان خود را در ساخت حرکت بعدی خود را در بازار مسکن.

LIV آقا کارگزار مالیا Cox Nobrega برجسته حرفه ای املاک و مستغلات در Vail دره مشترک دیدگاه او در کلرادو رفت و آمد مکرر در بازار با یک پانل از کارگزاران از سراسر جهان در LevelUp کنفرانس برگزار شده توسط Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول. هر کارگزار دیدگاه ها و تجربیات شخصی کمک رنگ یک عکس از این صنعت در مقیاس بین المللی. در طول این بحث شرکت کنندگان از کشور کانادا, ایتالیا و ایالات متحده صحبت در مورد شرایط فعلی در بازارهای آنها نشان داده و با هدف یادگیری از هر کارگزار تجربه به دست آوردن درک بهتری از این صنعت به عنوان یک کل. Nobrega اظهار داشت: “این مورد که چگونه هر یک از ما می تواند انطباق و رشد در آب و هوای فعلی و چگونه به ارائه بالاترین سطح نمایندگی امکان استفاده از تکنولوژی برش لبه است.”

این است که این مبادلات از دانش است که تقویت کارگزاران استراتژی برای موفقیت است. آموزش مداوم حیاتی است برای تطبیق و جلوتر از منحنی است که یک رکن مهم برای زندگی آقا به عنوان یک نام تجاری. “زندگی آقا همچنان به آن را تا درجه یک در رابطه به فرصت های آموزشی و همکاری” توضیح Nobrega. “در Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول, ما همواره در تلاش برای رسیدن به سطح بعدی و همیشه به دنبال دانش ما را وجود دارد.”

یکی از LIV آقا را Breckenridge مبتنی بر کارگزاران ملانی فرانک نیز به طور منظم منجر به کارگزار-روبرو فرصت های آموزش و پرورش برای به اشتراک گذاشتن تجربه و بینش با همکاران خود در صنعت املاک و مستغلات. فرانک همکاری با املاک و لوکس واقعی به میزبان یک جلسه آموزش آنلاین برای حرفه ای املاک و مستغلات. وبینار آموزش داده کارگزاران چگونه برای اتصال با مشتریان خود به عنوان یک منبع و راهنمای آنها را به سمت رسیدن به شیوه زندگی خود را به اهداف از طریق املاک و مستغلات.

با توجه به سالها تجربه و توانایی ملاحظه تجزیه و تحلیل اطلاعات منطقه ای کارگزاران قادر به تشخیص واقعیت از داستان وقتی که می آید به املاک و مستغلات و رله که اطلاعات را برای مشتریان خود. “در حال حاضر مهم این است که برای ایجاد ارزش به عنوان کارشناس از امروز” گفت: فرانک. “ما نمی توانیم پیش بینی آینده, اما ما می تواند فعال مشاوران مورد اعتماد در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر در بازارهای ما. تمرکز ما این است که در روابط ما و مطمئن شوید که مشتریان ما مراقبت از همدلی دانش و پشتیبانی است.”

که با توجه به گزینه های خود را در املاک و مستغلات به نوبه خود به کارشناسان مورد اعتماد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازار مسکن محلی و یا برای ایجاد یک طرح برای دستیابی به املاک و مستغلات خود را به اهداف این سال, تماس, LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول از طریق تماس 303.893.3200 و یا بازدید از livsothebysrealty.com.

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de