لیونل ریچی در نظر گرفته شده است نوشتن یک آهنگ شبیه به ‘دولت اسلامی’ در Coronavirus عصر


Lionel Richie attends Rolla’s x Sofia Richie Launch Event on February 20, 2020, in West Hollywood, California.

لیونل ریچی حضور رولا x صوفیه ریچی رویداد راه اندازی در فوریه 20, 2020, در وست هالیوود کالیفرنیا.
عکس: موری راشل (گتی ایماژ برای رولا را)

آن بوده است که 35 سال پس از انتشار یاد “ما در جهان” توسط supergroup ایالات متحده آمریکا برای آفریقا و به ویژه چند یاد هنرمندان و مدلول بی سابقه لحظه در فرهنگ پاپ.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس لیونل ریچی که همکاری و نوشت: این آهنگ با مایکل جکسون است که تأمل در این ترانه را به قصد. با توجه به مردم, ریچی در نظر گرفته شده است نوشتن یک آهنگ جدید با مشابه احساسات “ما از جهان است.”

تبلیغات

“چه اتفاقی افتاد در چین و در اروپا آن را به اینجا آمد. بنابراین اگر ما را نجات دهد برادران ما وجود دارد آن را برای رفتن به خانه آمده است. این همه از ما. همه ما در این با هم” او اشاره کرد.

ما جهان (Official Video) / U. S. A. برای آفریقا VEVO (یوتیوب)

“دو هفته پیش به ما گفت: ما نمی خواهید به انجام بیش از حد [درباره آهنگ] از آنجا که این زمان برای فروش, سالگرد. اما این پیام بسیار روشن” ریچی گفت.

در سال 1985 نسخه ایجاد شده برای خدمت به عنوان یک تلاش برای جمع آوری اعانه به سمت قحطی امداد در آفریقا است. در سال 2010 بازسازی شد پس از زلزله ویرانگر در هائیتی.

در سال 1985 اصلی کر می رود “وجود دارد یک انتخاب ما, ما در حال صرفه جویی در زندگی خود ما.” ریچی با اشاره به استفاده از “ما” بود عمدی بحث در نوشتن جلسات با جکسون.

تبلیغات

“که خط آمد و در مورد مایکل و من نشسته بودند وجود دارد صحبت کردن” 70 ساله نوازنده و بت آمریکایی قاضی گفت: مردم. “ما گفت: شما هم می توانید می گویند” من در صرفه جویی در زندگی من ” یا ” ما در حال صرفه جویی در زندگی ما است.’ “ما در جهان” است که ما می خواستم به. چه چیزی ما را به صرفه جویی در خود ما?”

با توجه به نوشتن نسخه های جدیدتر برای امروز, آب و هوا ریچی گفت: “اما هر بار که من سعی می کنم و نوشتن پیام دیگر من نوشتن این همان کلمه است.”

تبلیغات

ریچی نیست به طور کامل به تنهایی در این تمایلات است که البته تنظیم شده به پایبندی به ما اجتماعی جدید فاصله فرهنگ است. ما نمی توانیم جمع آوری یک دسته از افراد مشهور در یک اتاق اما هر یک از افراد مشهور را می خوانم این ترانه از خانه های مربوطه خود را که در آن آنها خود جدا. Gal Gadot تازگی ارسال شده مجموعه ای از مشاهیر آواز به همراه جان لنون “تصور” به روح بلند.

تبلیغات

آن را نمی باید کاملا در نظر گرفته شده و اثر هر چند. مطمئن شوید که آن را ارائه مرهم برای برخی از افراد, اما آن را نیز در یک زمان که در آن وحشت و ویرانی خشم و سرخوردگی بسیار خام است. و البته از آنجایی که ما در رسانه های اجتماعی مردم قادر به بلافاصله ابراز این احساسات در یک پلت فرم بزرگ.

تبلیغات

در علاوه بر این به این نکته آشکار مشاهده است که هیچ کس در همان کلید جای من می خواهم تصور کنید تمام سکه ها در حال توزیع به من پول نقد برنامه اما من پرت شدن!

سپس Tyler Perry تصمیم به انجام نسخه خود را. توجه او به طور مستقیم اعلام کرد که نسخه خود را نمی خواهد در همان کلیدی است که به احتمال زیاد کمتر نامطلوب پس از هر خواننده آواز کر و بیش از بیش به جای آواز خواندن فقط یک خط از آهنگ.

تبلیغات

شاید ما در حال گرفتن گرسنه برای socialism (یا Democratic Socialism و یا برخی از لعنتی آلترناتیو برای سرمایه داری) و بیشتر تمایل به خوردن غنی. شاید این خستگی با خودشیفتگی مبدل به عنوان نگرانی صادقانه. شاید به این خاطر که از رشد سرخوردگی از مشاهیر به عنوان ناجی و یا بت. شاید Maybelline. هر آنچه در آن است و مردم در حال تبدیل شدن مهم تر از چگونه مشهور بخواهد به استفاده از پلت فرم خود را به خصوص در زمان پریشانی.

تبلیغات

همچنین این اتفاق برای برخی از دلیل.

تبلیغات

به هر حال شاید تلفیقی از کمدین گرمی خواندن شعر به “گل بر روی دستگیره” توسط سه شش مافیا بود آنچه ما واقعا نیاز همه همراه است.

تبلیغات

افسوس که من علاقه مند می شود و باز به دیدن آقای ریچی را در این…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im